UŞAK İÇİN TÜRK HAVA YOLLARI İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Uşak Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı’yı ziyaret etti.
UŞAK İÇİN TÜRK HAVA YOLLARI İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Geçtiğimiz günlerde il sanayi ve ticaret hayatındaki sorunları görüşmek üzere Uşak Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığında bir araya gelen Uşak Sivil toplum Kuruluşları Başkanları toplantıda aldıkları ortak karar doğrultusunda hep birlikte Türk hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Aycı’yı ziyaret etti.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selim Kandemir başkanlığında, UTSO Meclis Başkanı İsmail Karman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Güngör, Uşak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş, Uşak Karma (Deri) Organize Sanayi Bölgesi Başkanı İbrahim Karahallı ve Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çınar Uşak ve bölgemiz için önem arz eden uçuşların tekrar başlaması için ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını vurguladı. Gerekli her türlü taahhüttü verdiklerini deklare etmek için bugün Türk Hava Yolları’nı ziyaret ettiler.KANDEMİR: KOMBİNE DESTEĞİNE HAZIRIZ

UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir, “Uşak her zaman gelişim ve dönüşüm içinde olan bir şehir. İlimiz; sanayi, üniversite ve turizm kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Zamanın bu kadar önemli olduğu günümüzde ulaşım sorununu çözmemizde, dünya ile entegrasyonda önemli bir araç olan havaalanımızın aktif olarak kullanılması hepimiz için çok önemli. Üç tane organize sanayi bölgesiyle, 20 bine yakın firmasıyla Uşak bir sanayi kentidir. Uşak Üniversitemizde 35 bin öğrencimiz var ve çevre ilçelerle birlikte 700 bin kişilik bir nüfusu kapsıyoruz. Sürekli gelişen ve büyüyen bir Uşak var. Uçuşların bir an önce başlamasını ve ilimiz sanayicisinin ihtiyaçlarına yanıt vermesini bekliyoruz. Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi esnafı, tüccarı, sanayicisi ve iş adamlarıyla bizler bu konunun arkasında duruyoruz. İstanbul-Uşak uçuşlarına destek olmak için kombine desteği vermeye hazırız” dedi.İLKER AYCI: BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade eden Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı ise, ‘’Bu tür bir yaklaşıma biz olumlu bakıyoruz. Hep birlikte ortak bir yol bulabilirsek gerekli düzenlemeleri yaparak desteğimizi ortaya koyarız. Birlikten güç doğar. Siz değerli başkanlarımızın bu çalışmasına destek olmaktan büyük mutluluk duyarız. Bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.