Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürü Değişti

Uşak Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü görevine, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürü Tahir Emre Can atandı.

Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürü Değişti

Uşak’ta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak 2015 yılından bu yana başarılı hizmetlerde bulunan Şahin Mercan bakanlık oluru ile Uşak İl Müdürlüğü’nde memur olarak, KYK Uşak İl Müdürü Tahir Emre Can’ın ise İl Müdürü olarak görevlendirildiği öğrenildi.


Solda: Şahin Mercan - Sağda: Tahir Emre Can

Edinilen bilgiye göre bugün öğleden sonra çiçeği burnunda Müdür Tahir Emre Cani görevi Şahin Mercan’dan devralacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap Acun
Serap Acun - 4 ay Önce

Şahin müdür işini adam gibi yapan nadir insanlardandir işini helaliyle yapan ve gariplerin fukaralarin dostudur hile bilmez yapan kimseyi de istemez böyle bir insana yazık ettiler

Bir dost
Bir dost - 4 ay Önce

Makamlar geçicidir. Önemli olan insan kalabilmektir. Geldiğin yeri bileceksin.Makam şöhrettir. Taşıyamazsan sonu felakettir.

Babur
Babur - 5 ay Önce

KYK İL MÜDÜRÜ ? KYK İL MÜDÜRÜ NÜN SPOR İLE NE ALAKASİ VAR Kİ? SPOR İL MÜDÜRÜ OLUYOR? ne desem boş, ne desem yersiz ve yetersiz..

İbrahim SONKUR
İbrahim SONKUR @Babur - 5 ay Önce

Şahin MERCAN Kaliteli işini adam gibi yapan, hırsızlık yapmayan ve yaptırmayan, vatanına bağlı, milletine hizmet etmekten zevk alan, fakir fukara dostu yiğit bir yöneticidir. Kendisine yazık ettiler. Hep kaybeden ülkemiz oluyor. bu kadar değerli bir insanın daha yukarı mevkilerde hizmet etmesi ülkemizin yararınadır.