Uşak Belediyesi’nde görev devir teslimi

Uşak Belediyesi’nde görev devir teslimi
Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ufuk Uğur, yürütmüş olduğu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini dün Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Serdar Zengin’e devretti.

Düzenelen devir teslim töreniyle yeni Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Zengin görevi Hüseyin Ufuk Uğur'dan devraldı.

Bundan sonra da ortak çalışmaların devam edeceğini ifade eden Zengin, “Uşak Belediye Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’a, beni bu göreve layık görmeleri nedeniyle çok teşekkür ederim. Yaklaşık 3 yıldır Zabıta Müdürlüğü görevini yürütüyorum. Bundan sonra da elimizden geldiği kadar vatanımız ve milletimiz için en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.” dedi.


Uğur: "Uşak adına çok ciddi hizmetlerin yapılıyor"

Başkan Nurullah Cahan yönetiminde oluşturulan kadro ile birlikte Uşak adına çok ciddi hizmetlerin yapıldığını belirten Uğur, “Bu kadro ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Öncelikle kardeşim diyeceğim, daha önce de 3 buçuk yıl gibi bir süre çalıştığımız Serdar kardeşimize bu görevi devretmekten dolayı çok büyük bir keyif alıyorum. Allah hizmetlerini daim etsin. Hep birlikte daha nice güzel işler gerçekleştireceğiz. Böyle bir arkadaşımıza görev devri gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyum.” ifadelerine yer verdi.

Belediye içerisinde tam bir ekip ruhunu ortaya koyduğu için Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a teşekkürlerini ileten Hüseyin Ufuk Uğur, Uşak Belediyesi ile kentte çok daha güzel şeyler görüleceğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.