Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Çağlar Tuna oldu

Yaptığı etkinlikler ile yerel ve ulusal medya da adından sürekli söz ettiren Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı’nda geçtiğimiz günlerde görev değişimi gerçekleşti. Bir yılın üzerinde  Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı görevinde bulunan Ali Mutlu görevi Çağlar Tuna’ya devretti.
Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Çağlar Tuna oldu

Ankara’ya çağrılan Ali Mutlu ve Çağlar Tuna Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile görüştü. Görüşmenin ardından Ali Mutlu görevini Çağlar Tuna’ya devretti.

Görev değişimi sonrasında Mutlu : ‘’ Bir yılı aşkın zamandır Şerefle yürüttüğüm Uşak Ülkü Ocakları görevini bugün itibariyle Çağlar Tuna kardeşime devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu mukaddes ve çileli yolda davamızın her daim ilerlemesi, ülkü adlı sancağı daha yukarılara taşımak için gücümüzün yettiğince çalıştım. Davamıza halel gelmemesi için azami gayret gösterdim. Çok şükür ki alnı ak bir şekilde bayrağı Teslim ediyorum. Her zaman destekçim olan aileme ve eşime, Bu kutlu yolda yol arkadaşlarım olan ocak yöneticilerime, davamızın köşe taşlarına, dava büyüklerime teşekkürü borç bilirim.

Her türlü organizasyonda çilemizi çeken Hamza yürekli Kürşat bilekli Bozkurt’larımıza Elif duruşlu vatan gözlü Asenalarımıza, Davamızın aksaçlılarına, davamızın hanfendilerine, davamızı yüreğinde taşıyan tüm ülkü erlerine özel teşekkürlerimi sunarım. Bundan sonraki hayatımda, hayatımın en şerefli unvanı olan ocak Başkanlığı unvanına yaraşır bir şekilde yaşayarak davamıza hizmet edeceğimden bir ülkü neferi olarak yaşamaya devam edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.’’ Dedi.

Mutlu: ‘’Çağlar başkanımın ve teşkilatımın her daim emrinde olan bir Ülkücü olarak hayatımız davamıza ve kutlu ocağımıza hizmet ederek geçecektir.

Bu kutlu yolda yol yol başçımız olan Ülkü Ocakları Genel Başkanımız ağabeyim Olcay Kılavuz’ a her zaman en büyük destekçim olan Ümit Arslan Başkanıma, eski ocak başkanım Serkan Arıcan’a, çileli yolun yolcuları yol arkadaşlarım olan eski ve mevcut ocak yöneticilerime teşekkürü borç bilirim. Bu kutlu yolda Yaradan yar ve yardımcımız olsun.’’ Dedi.

Göreve yeni  atanan Çağlar Tuna: ‘’Mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Ülkü Ocaklarının Uşak il Başkanlığı Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendi tarafından tevdi edildi. Bizi bu göreve layık görüp ismimizi Genel Merkezimize bildiren başta Ocak Başkanım, Ağabeyim, Hocam Ali Mutlu başkanıma ve bize güvenip bu görevi veren Başta Sayın Genel Başkanımız ve Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ederim. Allah yardımcımız olsun sırtımıza yüklenen yük büyük bu hususta yükümüze omuz verecek tüm ülküdaşlarımızdan şimdiden Allah razı olsun.’’