TOKİ Tekirdağ Hayrabolu konut projesi kura çekilişi sonuçları 2+1 3+1 isim listesi 2023!

Tekirdağ Hayrabolu TOKİ konut projesi için kura çekilişi yapıldı. 2+1 ve 3+1 hak sahipleri isim listesi canlı yayında belirlendi.
TOKİ Tekirdağ Hayrabolu konut projesi kura çekilişi sonuçları 2+1 3+1 isim listesi 2023!

TOKİ Tekirdağ Hayrabolu konut projesi kura çekilişi sonuçları 2+1 3+1 isim listesi 2023! Konut fiyatlarında yaşanan rekor yükseliş ve zam yağmuru sonrasında alt gelir ve orta gelir grubu vatandaşlar için ev sahibi olmak hayal haline gelmişti.

Vatandaşlar zorunlu olarak sosyal konut projelerine yönelirken Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ projeleri bu noktada öne çıkmıştı. Projelerde ev sahibi olmak isteyen kişiler satışa sunulan projelere başvurular yaparken başvurusu kabul edilen kişiler arasında kura çekilişleri yapılarak hak sahipleri belirlenmeye devam ediyor.

TOKİ TEKİRDAĞ HAYRABOLU KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 1 EYLÜL 2023!

TOKİ'nin başvurusu sonuçlanan projelerde kura çekimleri tüm hızı ile devam ederken bu kapsamda Tekirdağ Hayrabolu için bugün canlı yayında kura çekimi yapıldı. Yapılan kura çekilişi ile:

2+1 konut tipinde üretilecek olan 33 adet konut için toplamda 266 kişi başvuru yaparken 33 hak sahibi belirlendikten sonra 17 yedek belirlenecektir.

3+1 konut projesi tipinde satışa sunulan 19 konut için ise toplamda 301 kişi başvuru yaparken 19 hak sahibi belirlendikten sonra 17 kişi yedek belirlenecek.

kura-tarihi.jpg

Kura çekilişi TOKİ'nin resmi You Tube, İnstagram, Facebook ve Twitter sayfaları üzerinden yayımlanırken sıralı tam isim listesi ise akşam saatlerinde kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR sitesi üzerinden yayımlanacaktır.