Spotify'a zam mı gelecek, ne zaman, ne kadar?

Müzik dinleme platformu Spotify, yeni zam haberi ile gündeme geldi. Spotify zam haberinin ardından durumun doğruluğu merak edilirken araştırmalarına başlayan vatandaşlar da resmi açıklamaları takip ediyor.
Spotify'a zam mı gelecek, ne zaman, ne kadar?

Çevrim içi ve çevrim dışı müzik dinleme platformu olan Spotify, ücretli abonelik sistemi ile hizmet veriyor. Spotify abonelik ücretleri zaman zaman gündem olurken zam açıklamaları da takip ediliyor. Son olarak bazı sosyal medya platformları ve basın yayın organlarında yer alan zam haberinin ardından araştırmalar da ''Spotify'a zam mı gelecek, ne zaman, ne kadar?'' soruları üzerinden başladı.

Spotify müzik meraklıları için daha pahalı bir abonelik planlaması için çalışmalarını sürdürürken "Premium Plus" isimli yeni abonelik seçeneğinin abonelere sunulacağı ifade edildi. Söz konusu özelliğin hayatımıza girmesi ile beraber ücret artışı da yapacağı iddia edilen Spotify hakkında merak edilenler artarken "Premium Plus" detayları da belli oldu.

SPOTİFY'A YENİ ZAM YOLDA MI, NE ZAMAN ZAMAN GELECEK?

Spotify'ın sunacağı "Premium Plus", yükseltme olarak sunulacak ve mevcut abonelik planlarını etkilemeyecek şekilde tasarlanırken fiyatlandırma ise her kullanıcının temel planına bağlı olarak değişecek.

spotifya-zam-mi-gelecek-ne-zaman-ne-kadar.jpeg

Bu durumda genel abonelik ücretlerine de zam gelmeyecek. Daha iyi ses ve yeni çalma listesi düzenleme araçlarına olanak tanıyan "Premium Plus" planı için kullanıcılardan her ay en az 5 dolar daha fazla ücret alınacağı da iddialar arasında yer aldı. Yeni uygulama için ödeme yapan kullanıcılar aynı zamanda yılın belirli etkinlikleri ve zamanları için anında özel oynatma listeleri de oluşturabilecek. Konuyla ilgili resmi açıklama beklenirken Spotify'ın yeni plana hazırlandığı ifade edildi.