Savaş Cebeci ile Kaan Kazgan arasında kanlı düello! Neden kavga ettiler?

Sosyal medya fenomeni Savaş Cebeci ile profesyonel dövüşçü Kaan Kazgan’ın ettikleri kavga günün en çok konuşulan konusu oldu. Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan kimdir, neden kavga ettiler?
Savaş Cebeci ile Kaan Kazgan arasında kanlı düello! Neden kavga ettiler?

Türkiye’nin gündemine bir sokak kavgası bomba gibi düştü. Sosyal medyada kavganın videoları izlenme rekorları kırarken günün en çok konuşulan konusu haline geldi. Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan’ın yaptıkları kavga en çok yorumlanan olay haline geldi. Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan niye kavga ettiler.

KAVGANIN NEDENİ NE?

Ünlü sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda fitness koçu olan Savaş Cebeci geçtiğimiz günlerde çok iddialı bir açıklama yapmıştı. Vücut geliştirme alanında da çalışmaları olan Savaş Cebeci bir açıklama yaparak, “İsterse dünya şampiyonu olsun. 70 kilo olan kimse beni dövemez.” demişti. Bu sözler üzerine bugün akıl sınırlarını zorlayan bir kavga gerçekleşti.

Profesyonel MMA dövüşçüsü olan Kaan Kazgan önce sosyal medyada Savaş Cebeci’nin yaptığı açıklamalara karşı çıktı. Ardından Savaş Cebeci’ye meydan okuyan Kaan Kazgan’ın bu tavrı pek ihtimal verilmeyen bir olayın yaşanmasına neden oldu. Kaan Kazgan ile restleşen Savaş Cebeci buluşarak kavga ettiler.

Sosyal medyadan “Geliyorum” mesajları gönderen Kaan Kazgan hemen yola çıktı. İkili İstanbul’da bir araya gelerek sokak kavgasında kozlarını paylaştılar. Kaan Kazgan’ın profesyonel dövüşçü olmasının avantajı ile Savaş Cebeci ne olduğunu anlamadan kanlar içinde kaldı. Kanlı restleşmenin kazananı Kaan Kazgan olurken yaşanan kavgaya çok sayıda sosyal medya kullanıcı da tepki gösterdi.

kaan-kazgan-2.jpg

KANLI YUMRUKLARINI PAYLAŞTI!

Kanlı düellonun ardından sosyal medya üzerinden bir mesaj daha paylaşan Kaan Kazgan, “Arkadaşlar şov bitti. Bakın bunlar bazılarının kanları” dedi. Bu mesaja kanlı yumruklarının fotoğrafını ekleyen Kaan Kazgan aynı zamanda kavganın görüntülerini de sosyal medyadan paylaştı.

kaan-kazgan.jpg

Öte yandan kanlar içerisinde kalan Savaş Cebeci yaşanan anlamsız kavgaya dair herhangi bir açıklama yapmadı.