Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine verilecek erzak kolileri hazır

Ramazan ayının daha hayırlı olduğunun vurgusu her geçen gün yapılmaya devam ediyor. Yunusemre Belediyesi, temel gıda ürünlerinin yer aldığı erzak kolilerini Ramazan boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere hazırladı.
Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine verilecek erzak kolileri hazır

Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine verilecek erzak kolileri hazır - Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere çeşitli destekler yapılmaya devam ediyor. Çeşitli belediyelerin ihtiyaç sahipleri için hazırladıkları erzak kolileri de dağıtılmak üzere hazırlanıyor. Manisa'nın Yunusemre Belediyesi de sosyal belediyecilik çalışmalarına öncelik vererek temel gıda ürünlerinin yer aldığı binlerce erzak kolisini Ramazan boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağını bildirdi.

YUNUSEMRE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA ERZAK KONUSU DAĞITACAK 

Yunusemre Belediyesi, ihtiyaç sahiplerini Ramazan ayında yalnız bırakmayacağını bildirdi. Belediye ekipleri temel gıda ürünlerinin yer aldığı erzak kolilerini Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine dağıtacak. Kolilerin hazırlanma çalışmasını yerinde inceleyen ve çalışanlara yardım eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, yaprığı açıklamada ''Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yunus Emre Millet Çarşısı’ndayız. Ekiplerimiz tarafından Ramazan ayı boyunca dağıtılacak olan gıda kolilerimiz burada hazırlanıyor. Ekiplerimiz yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Biz de onlara katkıda bulunduk.'' dedi.

Açıklamalarına devam eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Çerçi, ''Bugün bin civarında kolimiz hazırlanarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı. Bu Ramazan’da on binin üzerinde erzak kolisi hazırlanarak dağıtımları gerçekleştirilecek. Burada gördüğünüz kolilerin oluşturulmasında hayırsever vatandaşlarımızın da destekleri bulunuyor. Ramazan ayı boyunca bu çalışmalarımız devam edecek. Şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı, bereketli, sağlık ve huzur içinde geçecek bir Ramazan diliyorum.'' ifadeleri ile sözlerini sonlandırdı.