PTT’nin 178. Kuruluş yıldönümü Uşak’ta da kutlanacak

T.C. Posta Ve Telgraf Teşkilatı (PTT) ‘nin 178. Kuruluş yıl dönümü kutlamaları 15 Temmuz Şehitler Meydanındaki etkinliklerle başlayacak.
PTT’nin 178. Kuruluş yıldönümü Uşak’ta da kutlanacak

Uşak Valisi Salim Demir’in makamında ziyaret edilmesinin ardından PTT hizmet binasına geçilecek. Kutlamalar buradaki aktivitelerle son bulacak. İlçe PTT müdürleri de bağlı bulundukları ilçe kaymakamlıklarını ziyaret edecekler. 

Konuyla ilgili açıklama yapan PTT Uşak Başmüdürü İsmail Ertaş köklü bir tarihi geçmişe ve kültürel mirasa sahip olan teşkilatın 178. kuruluş yıldönümüne ulaşmanın onur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Yaygın işyeri ağı, personeli ve hizmet yelpazesi ile ülkenin en ücra köşelerinde hizmet verildiğini belirten Ertaş; “Tüm Türkiye de olduğu gibi, İlimizde de, müşterilerimizin posta, kargo ve bankacılık alanlarında, bilgi teknolojilerinin kullanılarak, mutluluk ve huzur içerisinde hizmet alabilmesi için uğraş vermeye devam ediyoruz. Personelimizin de hizmet etmekten keyif alacağı ve gurur duyacağı alanlar oluşturmak için çalışıyoruz. Hizmetlerini bu bilinçle sunmayı ilke edinmiş olan kuruluşumuz, her kademedeki personelin fedakâr çalışmalarıyla çağın gereklerini yerine getirme gayreti içindedir.” dedi.

Ertaş, bütün Uşaklıları bu özel günlerinde yanlarında görmek istediklerini belirtti. Ertaş; “ PTT'nin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm mensuplarımızı saygı ile anar, milletine hizmet etmekten onur ve mutluluk duyan tüm çalışan personel arkadaşlarıma teşekkür ederim" diye konuştu.