İsmail Küçükkaya’dan al haberi; “Uşak’ta durum iyiye gitmiyor”

Gazeteci ve haber sunucusu İsmail Küçükkaya, “Uşak Valisini aradım nedir durum dedim, durum iyiye gitmiyor dedi.”

GÜNCEL 16.05.2020, 13:21 16.05.2020, 22:59

İsmail Küçükkaya’dan al haberi; “Uşak’ta durum iyiye gitmiyor”

Gazeteci ve haber sunucusu İsmail Küçükkaya, “Uşak Valisini aradım nedir durum dedim, durum iyiye gitmiyor dedi.”

GÜNCEL 16.05.2020, 13:21 16.05.2020, 22:59

FOX TV'de yayınlanan Çalar Saat programı sunucusu, gazeteci İsmail Küçükkaya canlı yayında Uşak Valisi Funda Kocabıyık ile yaptığı görüşmenin detaylarını açıkladı.

Uşak’ta artan koronavirüs vakaları hakkında bilgi almak için Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ı aradığını söyleyen FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya şu açıklamalarda bulundu; “Uşak Valisini aradım nedir durum dedim, durum iyiye gitmiyor dedi, daha sıkı önlemler almamız gerekiyor. Sayın İçişleri Bakanımıza detaylı bilgileri verdim, notlarını aldı, raporları verdim o da sayın Cumhurbaşkanımıza aktaracak, bizim Uşak’a özel bazı önlemlere ihtiyacımız var dedi” ifadelerini kullandı.

Diğer taraftan Uşak’ta bırakın yerel basını, haber ajansları dahi koronavirüs vakaları hakkında doğru dürüst bilgi akışı sağlayamazken, Uşak’taki koronavirüs vakaları hakkında ulusal basın ve tv kanallarında daha fazla bilgi akışının olması da ayrı bir tartışma konusu.

Yorumlar (14)
UŞAK sız 3 yıl önce
Uşak merkezde üç beş vaka varken koskaca vali sokaklara dökülüp halkı uyardı haddi olan olmayan vali hanıma tepki gösterdi gelinen nokta ortada sorumsuzluğun sonu bu...
Ahmet ERDOĞAN 3 yıl önce
Evet Vali hanım Uşak sokaklarında görevini yapıp halkımızı bu konuda uyarırken Valimizi eleştirmek için Ulusal kanalda proğram yapan köşe yazarları dahi sıraya girmişti ne olmuş vali hanım halkı azarlıyormuş ne azarlaması uyarıyor SOSYAL MESAFEYE dikkat çekiyor bu gün tüm ülkelerde geçerli olan ne 1 Maske 2 Sosyal mesafe yani bir diğer insandan 1.5 metre uzakta durma Sayın Vali hanım taa o zamandan bu konuda dikkatleri çekmişti Allah razı olsun Vali Hanım sen uyarını yaptın halkımızda dikkat etmesi gerekiyor.
Selahattin Esat Gedik 3 yıl önce
Ismail bey siz Icisleri Bakani Oldunuzda galiba benim haberim olmadi? Aksam Usak Valisi Funda Hanımı aradığınızı söyleyip Uşak' ta olmaması gereken bir paniğe neden oluyorsunuz!!! Vali hanımında sizle ne konuştuğunu ve Usak'in Covid 19 ile ilgili şu an içinde olduğu durumu açıklaması gerekiyor ben şansım olarak ne siz nede Izmır Atatürk Lisesini beraber bitirmiş olduğum Fatih Portakal beyin tekzip edilebilecek haberlerini dikkate almıyorum.Usak lı olarak Vali Funda Hanımın konuya ilişkin açıklamasını bekliyorum.
Hakikat 3 yıl önce
Uşakta herkez sokaklarda tabikide iyiye gitmez giyim merkezleri açık bence hemen kapatılmalı herkez deneyor aynı kıyafeti ve içerde bir sürü insan bence yetkililer el atnali
Derya 3 yıl önce
Sayın valimiz uyarı yaptı ama uyan yok cd giriş çıkışlar yasaktı şimdi herkes elini salliaya sallaya geciyo kimsede sormuyor. 65 yas üzeri çıkmaması gereken zamanlar hepsi dışarıda otobüsler desen tanıdık olduktan sonra alıyor kronik rahatsız olanlar zaten dışarda... zorunlu olmayanlar dışarı çıkmasın deniliyo site içinde kamelya da oturup çay içenler bile var... devriye geziyor polislerimiz yanlarından geçip napiyosunuz demiyolar... bi an önce onl3m alınması lazim
Mert 3 yıl önce
Vali hanım coktan uyarmisti .ne olacak simdi
Osmabek 3 yıl önce
Herkes vali hanım uyarmıştı diyor. İyide arkadaş önlem alması gereken o degilmi. Ben uyardım deyip kenara çekilemez. Takip edip gerekiyorsa daha sıkı önlem almak zorunda olan merci kendisidir.
Mahalle muhtarı 3 yıl önce
Gel de anlat bu millete
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın