Gelinim Mutfakta niye yok? Kanal D Gelinim Mutfakta kararı

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programları arasında olan Gelinim Mutfakta programını izlemek için Kanal D ekranlarını açanlar büyük bir şok ile karşılaştı. Gelinim Mutfakta Kanal D ekranlarında yayınlanmıyor. Gelinim Mutfakta niye yok? İşte detaylar
Gelinim Mutfakta niye yok? Kanal D Gelinim Mutfakta kararı

Gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı Gelinim Mutfakta yarışmasının bugün neden ekranlarda olmadığı merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta bitti mi, neden yok? Kanal D’den Gelinim Mutfakta kararı ve detaylar haberimizde

Gelinim Mutfakta 21 Haziran Cuma günü en sık araştırılan konular arasında yerini aldı. Hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyenlerle buluşan programın yeni bölümünün neden olmadığı merak konusu oldu.

KANAL D GELİNİM MUTFAKTA KARARI

Kanal D ekranlarının sevilen programı olan Gelinim Mutfakta bugün yayın akışında yer almıyor. Gelinim Mutfakta yerine Çetin Ceviz 2 filminin yer alması izleyenleri şaşırttı. Kurban Bayramı sebebi ile Gelinim Mutfakta yarışma programı şu anda ekranlarda olmayacak.

Gelinim Mutfakta yarışma programının yakın zamanda sezon finaline girmesi ile 3 ay boyunca ekranlara ara vereceği biliniyor. Kurban Bayramı sonrasında Gelinim Mutfakta 24 Haziran’da yeniden ekranlarda olacak.

KANAL D YAYIN AKIŞI

21 Haziran 2024 TV Yayın Akışı

07:00 Afili Aşk

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Öyle Bir Geçer Zaman Ki

13:00 Çetin Ceviz 2

15:15 Arka Sokaklar

18:30 Kanal D Ana Haber

20:00 Arka Sokaklar

23:15 Çok Akustik

01:45 Çetin Ceviz 2

03:30 Güneşin Kızları

05:15 Tatlı İntikam

Görüldüğü üzere Kanal D 21 Haziran yayın akışında Gelinim Mutfakta programı yer almıyor. Genlinim Mutfakta sezon finali öncesi son bölümleriyle 24 Haziran’da ekranlarda olacak.