Cephe Hattındaki Mehmetçik'ten Başkan Cahan’a Sürpriz Telefon

Belediye Başkanı Nurullah Cahan’a cephe hattındaki askerlerimizden sürpriz bir telefon geldi.
Cephe Hattındaki Mehmetçik'ten Başkan Cahan’a Sürpriz Telefon

Geçtiğimiz günlerde Afrin harekatındaki askerlere ve bölgede bulunan sivillere ulaştırılmak üzere Uşak’ın değerleri olan tarhana ve battaniye gibi çeşitli yardımları mehteran eşliğinde bölgeye gönderen Başkan Cahan’a askerler tarafından teşekkür telefonu açıldı.

Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fatih Demir ve beraberindeki ekibin ulaştırdığı destekler nedeniyle teşekkürlerini ileten cephe hattındaki asker, “Başkanım hayırlı akşamlar. Bizlerle olduğunuz için teşekkür ederiz. Dualarınız ve destekleriniz her şekilde ulaşıyor. Biz de cephe hattında o güç, o inanç ve o kuvvetle Allah’ın izniyle ülkemizi en iyi şekilde savunuyoruz.” dedi.

Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fatih Demir ise, Uşak Belediyesi’nin manevi destek adına ulaştırdığı kurbanın kesildiğini ve ülkenin bekası için mücadele eden askerlere ikram edilmek üzere hazırlandığını ifade etti.

"Uşaklıların Selamı Afrin’e iletildi"

Telefon hattının ucundaki Başkan Nurullah Cahan cepheden gelen aramaya yönelik duydukları memnuniyeti dile getirerek Uşak halkının askerine olan selamını iletti. Cahan, “Rabbim sizleri muzaffer eylesin. Ordumuzu güçlü eylesin. Oradaki herkese selamlar.” diyerek arama için askerlere teşekkürlerini sundu.