Büyük Emekli Mitingi nerede, saat kaçta? Ankara emekli mitingi

Ankara’da Büyük Emekli mitingi düzenlenecek. Milyonlarca emekli mitinge katılmak için araştırmalarına hız kazandı. Konuya ilişkin Büyük Emekli Mitingi nerede, saat kaçta? Sorularının cevabı da yanıt buldu.
Büyük Emekli Mitingi nerede, saat kaçta? Ankara emekli mitingi

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Büyük Emekli Mitingi için yaptığı açıklamasında CHP’nin yapacağı miting için kapatılacak yolları açıkladı. Peki, Büyük Emekli Mitingi nerede saat kaçta yapılacak? Emekli Mitingine nasıl gidilecek?

ANKARA KAPATILACAK YOLLAR

Ankara’da Büyük Emekli Mitingi için kapatılacak yollar açıklandı. 26 Mayıs Pazar günü saat 13.00 – 17.00 arasında kapatılacak olan yollar belli oldu. Ankara EGM’nin açıklamasına göre bu sabah saat 10.00’dan itibaren “Anıt Caddesi ve buraya açılan cadde ve sokakların tamamı, Gençlik Caddesi'nin Akdeniz Caddesi kesişimi ile Anıt Caddesi kesişimi arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde ve sokakların tamamı, Dögol Caddesi'nin Beşevler kavşağı ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde ve sokakların tamamı, GMK Bulvarı'nın Strazburg Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü ve buraya açılan sokakların tamamı, Celal Bayar Bulvarı'ndan Kazım Karabekir Caddesi'ne bağlantıyı sağlayan yan varyantlar ile Kazım Karabekir Caddesi'nden Celal Bayar Bulvarı'na bağlantıyı sağlayan yan varyantların tamamı, Hipodrum Caddesi'nden Anadolu Meydanı istikametine bağlantıyı sağlayan yan varyant ile Kazım Karabekir Caddesi'nden Gar Meydanı istikametine bağlantıyı sağlayan yan varyantların tamamı, Kazım Karabekir Caddesi'nin İstanbul Caddesi ile Anadolu Meydanı arasında kalan bölümü” çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacağı açıklandı.

Trafiğe çıkacak sürücülerin bu açıklamayı dikkate alması gerektiği ifade edildi.

BÜYÜK EMEKLİ MİTİNGİ NEREDE?

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) emekliler için Büyük Emekli Mitingi düzenleyecek. 26 Mayıs’ta düzenlenecek olan Büyük Emekli Mitinginin adresi Ankara Tandoğan olacak.

CHP, resmi web sitesi üzerinden yayımladığı duyurusunda Büyük Emekli Mitingi için detayları duyurdu. Büyük Emekli Mitingi saat kaçta? Emekliler için düzenlenecek olan miting 26 Mayıs Pazar, saat 14.00’te Tandoğan’da düzenlenecek.