Başkan Çakın trafik denetimine katıldı

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, trafiğe kapalı İsmetpaşa Caddesi üzerinde zabıta ekiplerinin motorlara yönelik denetimine katıldı.

Başkan Çakın trafik denetimine katıldı

Çakın, zabıta ekipleriyle birlikte İsmetpaşa Caddesi üzerinde gerçekleştirilen denetimde motor ve bisiklet sürücülerine bilgilendirme yaptı.

İsmetpaşa Caddesi’nin daha yaşanılabilir hale getirilmesi için çaba harcadıklarını aktaran Çakın, "Göreve geldiğimizde esnaflar arasında haksız rekabete neden olan bazı işletmelere ait kapalı alanları kaldırdık. Artık vatandaşlarımız caddede daha rahat yürüyebiliyor. Ancak motorlar ve bisikletler trafiğe kapalı alanda vatandaşlara rahatsızlık veriyor. Bu nedenle caddede denetimleri sıklaştıracağız. Yaya trafiğinin etkilememesi adına yeni kararlar alacağız." dedi,.

Başkan Çakın, denetimin ardından esnaflarla sohbet etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Aslan
Mehmet Aslan - 2 ay Önce

Dikitas' tan cop konteynirlari toplanali 2 hafta oldu mahallede cop konteyniri kalmadi her yer cop, kim ilgilenecek bu konuyla? Selendi Belediyesi mi?

Hasan
Hasan - 2 ay Önce

Cadde üzerinde hertaraf masa sandalye önce onlara çözüm bulunmalı kaldırımlar bebek arabalarıyla gidilmez hale geliyor

Zeynel altıntaş
Zeynel altıntaş - 2 ay Önce

Bisiklet le belediye veya dört yol darafa geçmek isteyen bir kişi nereden dolaşacak cadde istikametinde bir darafda bı bisiklet yolu bırakılabilir bence çözüm odaklı çalışmak lezim

Aziz özkulak
Aziz özkulak - 2 ay Önce

Bisiklet yolu olmadan olmaz yıllarca ismet .paşa caddesini araçlar kullandı müsade edin de birazda bisikletliler kullansın...