Ziraat Bankası müşterilerinin tamamı için duyuruldu! YARINDAN SONRA yapılamayacak

Ziraat Bankası müşterileri için düzenli olarak kampanya duyuruları yayımlanmaya devam ediliyor. Bu kapsamda aktarılan son habere göre Ziraat Bankası müşterileri için yarından sonra yapılamayacağı ifade edildi. İşte o önemli kampanyanın detayları
Ziraat Bankası müşterilerinin tamamı için duyuruldu! YARINDAN SONRA yapılamayacak

Ziraat Bankası'nın resmi web sitesinden aktarılan haberin detaylarına göre banka müşterileri için o kampanyanın 2 gün sonra sona ereceği ifade edildi. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu kapsamda belirtilen koşulları yerine getirmesi gerekiyor.

750 TL BANKKART TL VERİLECEK

Ramazan bitiyor ancak Ziraat Bankası’nda kampanya bitmiyor! Dev banka yaptığı duyurusunda Bankkart ile anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri reyonlarında üye işyerinde tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri her alışveriş için 75 TL olmak üzere 750 TL Bankkart TL verileceği ifade edildi.

ekran-goruntusu-2024-04-12-144851-min.png

Web sitesi üzerinden yayımlanan kampanya detaylarına ilişkin, “Bankkart'ınız ile anlaşmalı Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri her alışverişinize 75 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira!” açıklaması yapıldı.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya koşulları da bankanın resmi web sitesi üzerinden tek tek aktarıldı. İşte o koşullardan bazıları:

“Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yansıtılacaktır.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği Bankkart Lira tutarı en fazla 750 TL'dir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir”

14 NİSAN’DA SONA ERECEK

Kampanyanın 6 Mart tarihinde başladığı ve 14 Nisan 2024 tarihinde sona ereceği açıklandı. Katılım sağlamak isteyenlerin SMS ile katılım sağlayabileceği gibi Bankkart Mobil’den ve Bankkart.com.tr üzerinden katılım sağlayabilecekleri belirtildi.

E-ticaret işlemlerinin kampanyaya dahil olmadığını ifade eden Ziraat Bankası, bir müşterinin kampanya döneminden kazanabileceği en fazla Bankkart TL tutarının 750 TL olduğunu belirtti.