Ziraat Bankası hesap sahiplerine Cumhuriyet Bayramı hediyesi! Herkese 500 TL para yükleyecek

Ziraat Bankası Cumhuriyet Bayramı'na Özel 500 TL para yüklemesi yapacağını açıkladı. Ziraat Bankkart sahipleri bu duyuru size yapıldı!
Ziraat Bankası hesap sahiplerine Cumhuriyet Bayramı hediyesi! Herkese 500 TL para yükleyecek

Ziraat Bankası hesap sahiplerine Cumhuriyet Bayramı hediyesi! Herkese 500 TL para yükleyecek - Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası Cumhuriyetin 100. yılına özel kampanyasını duyurdu.

Düzenlenen kampanya kapsamında Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada Cafe ve Restoranlar, Hobi ve Oyuncak, Kozmetik, Sinema, Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri, Gıda, Giyim ve Aksesuar sektörlerinde geçerli Cumhuriyet Bayramı'na Özel 500 TL Bankkart Lira verileceği ilan edildi. Kampanya için son tarih ise 30 Ekim 2023 olarak ilan edildi.

ZİRAAT BANKASI CUMHURİYET KAMPANYASI!

Kampanya 26-30 Ekim 2023 tarihlerinde geçerli olup kampanyaya Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr'den katılım sağlanmalıdır.

Kampanyaya katılan müşterilerimiz, kampanya süresince Bankkart ile Bankkart anlaşmalı Giyim, Kültür Sanat, Turizm ve Seyahat, Kafe-Restoran, Kitap-Kırtasiye, Kozmetik ve Oyuncak sektörlerinde yer alan üye işyerlerimizde yapacakları her 1923 TL'ye ulaşan alışverişlerine 100 TL, Toplam 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

cumhuriyet-kampanyasi.jpg

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 500 TL ile sınırlıdır.

Harcama tutarı için Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Bankkart'ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI BANKKART SAHİPLERİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için son başvuru tarihi 30 Ekim 2023 olarak açıklandı. Bu tarihe kadar başvuru yaparak şartları yerine getiren kişiler Cumhuriyet Bayramına özel 500 TL bankkart lira kazanacaklar.