Vakıfbank BAYRAM KREDİSİ! 9 ay ERTELEMELİ şimdi çek Mart 2025'te öde 125.000 TL destek kredisi

Bayram kredisi çekmek isteyenlere Vakıfbank müjdesi geldi. Vakıfbank'tan kredi çekmek isteyenlere 125 bin TL kredi desteği sunulacak.
Vakıfbank BAYRAM KREDİSİ! 9 ay ERTELEMELİ şimdi çek Mart 2025'te öde 125.000 TL destek kredisi

Vakıfbank BAYRAM KREDİSİ! 9 ay ERTELEMELİ şimdi çek Mart 2025'te öde 125.000 TL destek kredisi - Nakit paraya olan ihtiyaç her geçen gün artarken kamu bankaları bir kere daha ellerini taşın altına koydu ve peş peşe destek kredisi paketlerini açıkladı. Bunlardan birini de Vakıfbank açıkladı.

Vakıfbank'tan yapılan açıklama ile meslek mensuplarına özel kredi paketleri duyuruldu. Bunlardan biri de 9 ay ertelemeli 125 bin TL limitli kredi paketi oldu. Bayram öncesi başvurusu devam eden kredi paketi ile nakit paraya sıkışan vatandaşlara büyük rahatlık sağlanmış oldu. İşte kredi paketinin detayları ve başvuru koşulları...

VAKIFBANK AVUKATLIK KREDİSİ! 9 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ...

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada "Mesleğe yeni başlamış veya azami 1 yıllık avukatlık yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında gelir belgesi talep edilmeyecektir. Görev yapılan sürenin teyidi için bağlı olunan Baro'dan yazı alınacaktır." denilerek mesleğe yeni başlayan avukatlara 9 ay ertelemeli 125 bin TL limitli destek kredisi verileceği ilan edildi.

125-bin-tl-kredi.jpg

VakıfBank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz, gerekli durumlarda kefil talep edebilirler.

Bankamız gerekli gördüğü hallerde kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Banka, kredi politikaları gereği, müşterinin aylık gelir bilgileri, skorlama, teminat vb. unsurları dikkate alarak kredinin geri ödeme seçeneklerini uygun görmeme hakkını saklı tutar.

VakıfBank kampanya koşullarında, kredi politikaları kapsamında müşteri bazlı değişiklikler yapabilir.

Bu koşulları yerine getiren kişilere 125 bin TL'ye kadar limitli destek kredisi verilecek. 12 ay vadeli 125 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 14 bin 777 TL olarak gerçekleşecek. Kredi başvurusu meslek belgesi ile Vakıfbank şubeleri üzerinden yapılabilecek.