Uşak Belediyesi müjdeyi patlattı! Fiyatı sabitlendi yıl sonuna kadar herkese 5 TL oldu

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Uşaklılara yeni müjdeleri peş peşe vermeye devam ederken Halk Yumurta sonrası yeni müjde halk ekmek için duyurdu.
Uşak Belediyesi müjdeyi patlattı! Fiyatı sabitlendi yıl sonuna kadar herkese 5 TL oldu

Uşak Belediyesi müjdeyi patlattı! Fiyatı sabitlendi yıl sonuna kadar herkese 5 TL oldu - Uşak Belediyesi, Uşaklılara sunmuş olduğu hizmeti her geçen gün geliştirmeye devam ederken Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım yeni müjdesini duyurdu. Başkan Yalım Uşak genelinde 2024 yılına kadar fiyatı sabitlediklerini duyurdu.

UŞAK'TA HALK EKMEK FİYATI 2024 YIL SONUNA KADAR SABİTLENDİ!

Artan fiyatlar karşısında temel besin kaynaklarından olan yumurtaya ulaşmakta zorlanan tüketiciler için Halk Yumurta projesini başlatan Başkan Yalım; “Tüm vatandaşlarımız artık ekonomik ve sağlıklı bir yumurtaya ulaşabilecek. Kentimize hayırlı olsun” dedi.

30’lu Halk Yumurtanın 60 TL’den satışa sunulduğunu ve bunu piyasanın çok çok altında bir fiyat olduğunu kaydeden Başkan Yalım; “Seçimlerden önce verdiğimiz sözü yerine getirdik. Vatandaşımızın hane ekonomisine az da olsa bir katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize. Ben Halk Yumurtanın şimdiden kentimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ozkan-yalim.jpg

Halk Ekmek büfesinin önünde açıklamalarda bulunan Başkan Yalım verdikleri sözleri bir bir tuttuklarını belirterek Halk Ekmek fiyatını da 2024 yıl sonuna kadar 5 TL'den satacaklarını söyledi. Böylelikle Uşak'ta halk ekmek büfelerinde ekmeğin satış fiyatı 5 TL olarak sabitlenmiş oldu.

Kaynak:Haber Kaynağı