THY'den havalara uçuracak Sevgililer Günü Kampanyası! Uçak bileti fiyatına yüzde 40 indirim

Türk Hava Yolları sevgililer günü kampanyası başladı. Belirtilen hatlarda uçak bileti fiyatı yüzde 40 ucuzladı.
THY'den havalara uçuracak Sevgililer Günü Kampanyası! Uçak bileti fiyatına yüzde 40 indirim

THY'den havalara uçuracak Sevgililer Günü Kampanyası! Uçak bileti fiyatına yüzde 40 indirim - 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyaları tüm hızı ile devam ederken THY'de özel kampanyasını açıkladı. Çiftleri mutluluktan havalara uçuracak indirimli bilet kampanyası başladı.

THY 14 ŞUBAT UÇAK BİLETİ İNDİRİM KAMPANYASI! İNDİRİMLİ UÇAK BİLETLERİ HANGİ SEFERLERDE / HATLARDA GEÇERLİ?

Kural ve koşullar Kampanya 12 Şubat 2024 – 16 Şubat 2024 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 12 Şubat 2024 – 31 Mart 2024 arasında olan gidiş dönüş biletler için geçerlidir.

Kampanya kapsamında 2 kişi için alınacak biletlerde toplam ücret üzerinden en fazla %50 oranında indirim verilecektir. İndirim oranları parkur özelinde tabloda belirtilmiştir.

Kampanya Türkiye ve Kıbrıs Ercan Havalimanı çıkışlı belirtilen destinasyonlar varışlı uçuşlarda geçerlidir. İstanbul dışındaki noktalardan yapılan uçuşlarda vergi hariç ücrete 80 USD, Ankara ve İzmir çıkışlı noktalar için vergi hariç ücrete 50 USD eklenir.

indirim-1-001.jpg

Kampanya gidiş dönüş Economy ve Business Class uçuşlarda geçerlidir. Kampanya yalnızca U ve J sınıfı sınırlı sayıda bilet için geçerlidir. İndirimler yalnızca aynı PNR’da 2 yetişkin yolcu olduğunda geçerli olacaktır.

PNR’daki 2 kişiden birinin yetişkin olmaması durumunda, ilgili yolcu yetişkin yolcu gibi işlem görecektir.

Kampanya kapsamında alınan biletler iade edilemez. Değişiklik yapılması durumunda bilet sınıfının ücret kuralları geçerlidir. Kampanya kapsamında alınan Economy sınıfı biletler Business Class’a yükseltilemez.

Kampanya, Türk Hava Yolları online kanalları, satış ofisleri, çağrı merkezi ve acenteler dahil olmak üzere tüm satış kanallarında geçerlidir. Maksimum kalış süresi 8 gündür. İlgili parkurların bagaj kuralları geçerli olacaktır.

indirim-2.jpg

Kampanya kapsamında sunulan bilet ücretlerine havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir. İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir.

AnadoluJet uçuşlarında, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir. Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.

THY kampanyalarda değişiklik ve iptal hakkını saklı tuttuğunu belirterek kampanya için belirlenen hatlarda indirimli bilet satışı yapacağını açıkladı.