Papara Card Ücreti Ne Kadar?

İnternet kullanımını oldukça yaygınlaşması ve internet alışverişinde güven duygusunun ön plana çıkması ile Papara Card kullanımı ülkemizde artmış durumdadır.

EKONOMİ 12.08.2018, 04:45 29.01.2019, 11:34

Papara Card Ücreti Ne Kadar?

İnternet kullanımını oldukça yaygınlaşması ve internet alışverişinde güven duygusunun ön plana çıkması ile Papara Card kullanımı ülkemizde artmış durumdadır.

EKONOMİ 12.08.2018, 04:45 29.01.2019, 11:34
Papara Card Ücreti Ne Kadar?

Paypall sisteminin ülkemizdeki yasal zorunluluklardan dolayı kullanımını sonlandırması ile beraber ortaya çıkan Papara sistemi sayesinde internet ortamında güvenli ve rahat alışveriş yapabilme, para gönderme ve alma imkânları sunan bir sistemdir. Ülkemizde odlukça popüler olmaya başlayan bu sistem artık birçok internet sitesinde geçen ve oldukça güvenli bir şekilde kullanılan bir sistem haline gelmiştir.

Sistem belirli bir kitleye ulaşmasına rağmen daha aktif şekilde kullanılması ve ATM noktalarında da etkili bir şekilde hizmet alınmasını sağlamak amacıyla Papara Card geliştirilmiştir. Bu kart bankalara tarafından verilen banka kartları ile aynı özellikleri taşımaktadır. Ve Papara hesap sahibinin hesabına bağlı olmaktadır. Günümüzde internet üzerinden hem ödeme yapmak hem de ödeme almak hem riskli hem de komisyon oranı oldukça fazla olan işlemler olduğundan dolayı Papara bu riski en alt düzeye çekerken komisyon oranı olarak da oldukça düşük oranlar alınmaktadır.

Papara Card Ücretleri

Ülkemizde oldukça güvenilir bulunan ve yoğun bir kitleye sahip olan Papara uygulaması tarafından çıkartılan Papara Card büyük ilgi görmektedir. Bu aşamada Papara Card ücretleri birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Çünkü geçmişte yüksek kart ücretleri olan çeşitli sistemler insanları oldukça zor durumda bırakmıştır.

Papara Card uygulamasının insanlar tarafından en çok cazip olarak görülen noktası ise Papara’da hesap açma işlemi için 18 yaşını doldurma zorunluluğunun bulunmamasıdır. Bu sitemde hesap açabilmek için 13 yaşını doldurmak yeterli olmaktadır. Papara Card başvuru ücreti 10 TL olup her ay 1 TL hizmet bedeli tahsil edilmektedir. Ayrıca yapılan işlemlerden belirli oranda ücret ve komisyon alınmaktadır.

Yorumlar (20)
jrkrkfkffkkfkfkffk 4 yıl önce
her ay 1 tele kesilecek diyursunuz bence saçma her ay niye 1 tele kesiyursunuz
sss 4 yıl önce
ininal 2 tl kesiyo
Valianta 4 yıl önce
Kardesim ininale berbat diorsun papara yukledigin parayi 15dk da gonderiror ininal max 2dk ayrica ininal su ansa yukleme parasi almior sizin papara cop gibi
Yunus 4 yıl önce
Babasının Hayrına Yapmıyo Heralde
Valiant 4 yıl önce
Bunun benzeri olan ve daha yaygın olan İninal, hem berbat hemde ayda 2tl kesiyor buna şükredelim.
Expert hilEcim 4 yıl önce
Peki 10 tl yi nerden vericez? Yada 10 tl verdik peki her ay 1 TL nerden alacaklar mesela papara kartimizda para yok? Odeyemezsek ne gibi şeyler olabilir?
osas01 4 yıl önce
internet uzerinden karti satin alirsin Kartinda eger para varsa ornegin 36 tl varsa 35 tln olur eger kartin icinde para yoksa bisey olmaz eksiye felan dusmez korkma!.
Yusuf42gvn 4 yıl önce
Arkadaslar papara kart ı nereden alabilirim istanbulda oturuyorum
Berke Özsabuncu 3 yıl önce
YUSUF42GVN kardeşim DNR - TEKNOSA - HEPSİBURADA GİBİNYERLERDEN ALABİLİRSİN. DNR mağazasındanda ALABİLİRSİN ayrıca.
Enes 3 yıl önce
Artık Kart ücreti alınmıyor. Kart kullanım ücreti de yok . papara.com dan bakabilirsiniz. İninal artık çöp papara hiçbir şeye para kesmiyor. PAPARA BEDAVA
Enes 3 yıl önce
Simdi hic ucret yok bedava
Sjssj 3 yıl önce
Isimsiz alsak ayda yine 1 tl para kesilecek mi
Veysel 3 yıl önce
Aylık ücret alınmıyor
Ramazan 4 yıl önce
Gidin ziraat hesabı falan açın hesap işletim ücreti yok papara atm den para çekerken bile para kesiyor
arda 4 yıl önce
18 yaşındamıyoz bi akıllı sensin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın