Market alışverişinizin 400 TL’si TEB’den!

Türkiye’de bankalar müşterilere özel kampanyalar ile çeşitli hediyeler veriyorlar. Market alışverişi yapanlar için TEB’den 400 TL sürprizi geldi.
Market alışverişinizin 400 TL’si TEB’den!

Türkiye’de bankalar zaman zaman sürpriz kampanyalar ile müşterilere özel hediyeler veriyorlar. Bu hediyeler çeşitli ürünler olabildiği direkt olarak para da olabiliyor. TEB’den yeni bir kampanya açıklaması yapılarak müşterilere 400 TL hediye verileceği ilan edildi. TEB’in 400 TL hediyesi nasıl alınır?

TEB 400 TL HEDİYE KAMPANYASI!

TEB’in açıklamış olduğu kampanyadaki koşulları yerine getirenler 400 TL’lik hediyeye sahip oluyorlar. Market alışverişi yapanları kapsayan bu uygulama ile TEB müşterileri alışverişlerinin bir kısmını bankalarına ödetmiş olacaklar. Bunun için yapılması gereken ise oldukça basit. TEB’in kredi karları üzerinden yapılan harcamalar ile bu hediye kazanılabiliyor.

Müşteriler TEB kredi kartları ile 500 TL ve üzerindeki ikinci market alışverişlerinde alışveriş başına 80 TL hediye kazanacaklar. Daha fazla alışveriş yaparak bu hediye tutarı artırılabilecek. 5 sefer kullanılabilecek kampanya ile müşteriler toplamda 400 TL kazanabilecekler.

HEDİYE NASIL ÖDENECEK?

Şartları yerine getiren müşterilere 400 TL hediyesi TEB tarafından bonus şeklinde ödenecek. Kampanya dahilinde bonus kazananların kazanmış oldukları bonus tutarları 9 Ekim 2023 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek. Bu yüklenen bonusların 24 Ekim 2023 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Müşteriler 24 Ekim tarihine kadar yapacakları alışverişlerde kazanmış oldukları bonusları kullanabilecekler.

Kampanyaya ilişkin detaylar da belli oldu. Müşteriler aynı gün içinde birden fazla 500 TL ve üzerinde alışveriş yaparlarsa ilk harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilecek. Diğer harcamalar için herhangi bir şekilde bonus kazanma imkanı olmayacak. Yurt içinde yapılan peşin veya taksitli harcamalar kampanyaya dahil olacak ama yurt dışı harcamaları dikkate alınmayacak. Ayrıca yasal takipte olan müşterilere bu kampanyadan yararlanma hakkı verilmeyecek.