Halkbank bayramda araba sahibi yapacak! Aylık 1.625 TL taksitle taşıt kredisi kampanyası başladı

Bayrama kendi arabası ile girmek isteyenlere sıfır ve ikinci el taşıt kredisi kampanyası başladı. Halk Bankası araç kredisi Mart 2023 fırsatı açıklandı.
Halkbank bayramda araba sahibi yapacak! Aylık 1.625 TL taksitle taşıt kredisi kampanyası başladı

Halkbank bayramda araba sahibi yapacak! Aylık 1.625 TL taksitle taşıt kredisi kampanyası başladı - Araba sahibi olmak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak bayram öncesi Halkbank yeni fırsatını duyurdu. Ramazan ayına girmeye sayılı günler kala bayram öncesi kendi arabasını almak isteyen kişilere Halkbank yeni fırsatını duyurdu. 

Hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik olarak yeni kredi fırsatlarını açıklayan Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası ile araba satın almak isteyen kişilere en uygun faiz oranı ile kredi çekme imkanını sundu. Taşıt kredisi kampanyaları ile öne çıkan banka 48 aya kadar vadeli kredi paketinde başvuru ekranını açtı. 

HALKBANK DÜŞÜK FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Banka tarafından yapılan açıklamada başvuru şartları olarak "Kredi faiz oranlarından; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Bankamız kredi kartına sahip olan ya da onaylanmış kredi kartı bulunan, İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz ile Hayat Sigortası yaptırmayı,  krediye konu araç için HGS tanımlamayı, Kasko, Trafik sigortası yaptırmayı ilave olarak; BES, Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası, Cankurtaran Sağlık Sigortası, Riskli Hastalıklar Sigortası, Diyabet Destek, Kapsamlı Acil Sağlık Sigortası, 4 adet Ayakta Tedavili Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinden en az üç tanesi tanımlayan müşterilerimiz faydalanabilecektir" ifadelerine yer verildi. 

HALKBANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, EN UYGUN KREDİ VEREN BANKA HANGİSİ?

Halk Bankası araç kredisi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1,59 olarak ilan edilirken 48 ay vadeli 50 bin TL taşıt kredisi paketinde aylık taksit tutarı 1.625 TL olarak gerçekleşecek. Kredi paketinde başvurular tüm Halkbank  şubeleri üzerinden yapılabileceği gibi internet sitesi ve şubesi üzerinden yapılabilecek. En uygun kredi faiz oranı veren bankalar arasında Halkbank ilk sırada yer alırken araba markaları ise 12 ay vadeli gibi kısa vadeli kredi paketlerinde faizsiz ya da yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi verebilmektedir.