Gram altın ters düz olacak! İslam Memiş Mart ayında gram altında kıyamet kopacak diyerek açıkladı

Altın fiyatları dalgalı seyri ile yatırımcıların yakın takibinde kalmayı devam ederken İslam Memiş son altın yorumu ile yine fırtına kopardı. Altına alım fırsatı, altın fiyatları düşecek mi, ne olacak belli oldu.
Gram altın ters düz olacak! İslam Memiş Mart ayında gram altında kıyamet kopacak diyerek açıkladı

Gram altın ters düz olacak! İslam Memiş Mart ayında gram altında kıyamet kopacak diyerek açıkladı - Pandemi döneminde tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik belirsizlik peş peşe yaşanan felaketler, savaş ve salgın hastalıkları ile her geçen gün artmaya devam ederken yaşanan gelişmeler yatırım araçları üzerinde de baskı oluşturuyor.

Özellikle de altın fiyatları dalgalı seyrini devam ettirirken ekonomistlerin uzman yorumları vatandaşlar tarafından yakın takip altına alınmıştı. Bu değerlendirmelerden biri de İslam Memiş tarafından yapıldı. Para ve altın piyasaları uzmanı İslam Memiş yapmış olduğu açıklama ile altın fiyatları hakkında değerlendirmelerede bulundu.

İSLAM MEMİŞ SON ALTIN YORUMU! ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM NE, MART AYINDA ALTIN NE OLUR?

Yapmış olduğu başarılı tahminleri ile takipçi sayısını her geçen gün arttıran ve piyasada ismini duyurmayı başaran İslam Memiş altın fyiatları hakkında yeni tahminlerini açıkladı. Mart ayında altın fiyatlarında yaşanacakları tahmin eden İslam Memiş "Ons altın 1985 dolara kadar gerilemişti. 40 dolarlık sert bir düşüş gerçekleşti. Ons altın tekrar 2000 dolar seviyesi üzerine tutunma çabasını sürdürüyor. Ancak tamamen yükselişlerin başlaması için 2058 dolar seviyesi üzerinde kalıcı olması gerekiyordu.

altin-tahmini.jpg

Demekki burada tekrar 1950 dolar destek seviyesi çalışır diye tahmin ediyorum. Daha önce 1985 dolar destek seviyesi çalışmıştı. Tekrar geniş bant aralığına odaklandığımız için 1950-2050 dolar aralğını takip etmeye devam ediyoruz.

eçen hafta ons altın 1985 dolardan destek bulmuştu. Ancak ısrarla 1950 dolar seviyesini hedef alan bir trendde olacağını tahmin ediyorum. Kalıcı yükselişler için 2058 dolar üzerinde kapanışlar gerçekleşmesi gerekiyor. Gram altın bu hafta sert yükselişlerle yeni bir rekor tazeledi. Serbest piyasalarda 2128 lira seviyesine kadar yükseldi. Gram altın TL fiyatında 2070-2100 lira aralığını takip etmeyi sürdüreceğim.

altin-tahmini-islam-memis.jpg

BU SEVİYEDEN ALTIN ALIIR MI, ALTINDA ALIM İÇİN DOĞRU ZAMAN NE ZAMAN, ELİNDE ALTINI OLANLAR NE YAPMALI?

Gram altın bu hafta sert yükselişlerle yeni bir rekor tazeledi. Serbest piyasalarda 2128 lira seviyesine kadar yükseldi. Gram altın TL fiyatında 2070-2100 lira aralığını takip etmeyi sürdüreceğim.Önümüzdeki hafta gram altında ons altın nedenli bir geri çekilme olabilir. Çünkü ons altında teknik olarak tekrar bir satış bekliyorum. Dolayısıyla gram altın 2100 lira altına sarkabilir." diyerek beklemede kalmaya devam edeceğini ifade etti.

NOT: Burada yer alan bilgiler tahminleri içermekte olup İslam Memiş tarafından yapılan açıklamalardan derlenmiştir. Bu ifadeler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. usakgundem.com tarafından yapılan haberimiz yatırım tavsiyesi değildir.