En yüksek emekli maaş promosyonu ödemesi yapan banka! Nakit 10.000 TL hesaplara yatırılıyor!

En yüksek emekli maaş promosyonu ödemesi yapan banka! Nakit 10.000 TL hesaplara yatırılıyor!
Emekli maaş promosyonu kampanyaları ile alakalı olarak araştırmalar sürerken en yüksek maaş promosyonunu veren banka merak ediliyor. Emekliler için 10.000 TL nakit promosyon veren banka hangisi?

Emekliler nakit sıkışıklığı içerisinde kalınca ek kaynak imkanlarını araştırmaya başladılar. Emeklilere ek kaynak sağlayabilen kaynaklar pek de fazla değil. Bundan dolayı tüm yolar emekli maaş promosyonu kampanyalarına çıkıyor. 3 yıllık sözleşmeler karşılığında emekliler promosyon ödemesi aldıkları için en yüksek ödemeyi yapan bankanın büyük bir ödemi bulunuyor.

SGK SINIRLARI BELİRLEDİ!

Emeklilere maaş promosyonu ödemeleri ile alakalı olarak sınırları SGK çiziyor. Emekliler adına bankalar ile görüşmeler yaparak ortak bir protokole imza atan SGK bu anlamda emeklileri koruma altına alıyor. Bankalar da SGK’nın belirlemiş olduğu asgari tarifenin altına düşemiyorlar. Üzerine çıkmak ise tamamen bankaların inisiyatifinde oluyor. İsteyen banka yüksek maaş promosyonu ödemesi yaparak daha fazla emekli maaş müşterisi sayısına ulaşabilir.

ASGARİ TARİFEDEN ÖDEMELER YAPAN BANKALAR VAR!

Emeklilere asgari maaş promosyonu tarifesi üzerinden ödeme yapan çok sayıda banka bulunuyor. Bu bankalar arasında kamu bankaları başı çekiyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank emeklilere maaş promosyonu ödemelerini 3.000 TL ile 5.000 TL arasında yapıyorlar. Bazı özel bankalar da bu asgari tarifeyi uygulamaya devam ediyorlar. Aradan sıyrılanlar ise emeklilere daha yüksek tutarda maaş promosyonu ödemesi yapan bankalar oluyorlar.

HANGİ BANKALAR EMEKLİLERE NE KADAR MAAŞ PROMOSYONU VERİYOR?

Emeklilere maaş promosyonları verilirken özel bankalar ek promosyon sistemi de uyguluyorlar. Ancak bu ek promosyonlar belirli şartlara bağlı oluyor. Bu kapsamda Akbank’ın emekli müşterileri 7.000 TL’ye kadar maaş promosyonu ve ek şart ile 3.000 TL de chip-para alabiliyorlar.

İş Bankası’nın emekli müşterileri ise 7.500 TL’ye kadar maaş promosyonu hakkı elde ediyorlar. Aynı şekilde Yapı Kredi Bankası, Garanti BBVA ve QNB Finansbank da yüksek maaş promosyonu ödemesi yapan bankalar arasında bulunuyor.

EN YÜKSEK NAKİT PROMOSYON ING BANK’TA!

Emekli maaş promosyonu kampanyaları içerisinde en yüksek ödeme ise Ing Bank’ta uygulanıyor. ING Bank’ın emekli müşterileri 8.500 TL’ye kadar maaş promosyonu alabiliyorlar. Otomatik fatura ödeme talimatı vererek de emekliler 1.500 TL de ek promosyon kazanıyorlar. Toplam yapılan ödeme tutarı ise nakit olarak 10.000 TL’yi buluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.