banner133

banner132

Banaz OSB’ye bakanlık onayı

Banaz Organize Sanayi Bölgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı alındı

EKONOMİ 13.02.2020, 17:23

Banaz OSB’ye bakanlık onayı

Banaz Organize Sanayi Bölgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı alındı

EKONOMİ 13.02.2020, 17:23
Banaz OSB’ye bakanlık onayı

Belediye Başkanı Zafer Arpacı, gazetecilere yaptığı açıklamada OSB ile ilgili resmi işlemlerin başladığını, yatırımlar için sanayici ve işadamlarının müracaatlarını beklediklerini ifade etti.

Belediye olarak da iştirakleriyle girişimci olmayı amaçladıklarını aktaran Arpacı, "Hatta gerekirse birkaç hisse ile katılarak işin daha hızlı yürümesini sağlayacağız. İşletmeci kuruluşları da bir an önce bekliyoruz." dedi.

CHP’li Belediye Meclis Üyesi Kürşat Kacargil de Organize Tarım ve Organize Hayvancılık Bölgesi kurulmasının Banaz'ın koşullarına daha uygun olduğunu söyledi.

Kaynak: AA
Yorumlar (2)
s. dilsiz 2 gün önce
boş yatırım, her şeye rağmen çabaları tebrik ediyorum. çevre osblerin yüzde 66 dolulukta olduğu ortamda.... atıl bir yatırım.... ORGANİZE SERACILIK, TARIM, HAYVANCİLİK ve ORGANIZE ORGANIK TARIM BÖLGELERİ daha önemli idi.. Çünkü BANAZ ın genetiği TARIM VE Hayvsncılıktır. plansız atul yatırıma bir örnek daha.. tıpkı İÇİLEMEZ SU raporu olduğu halde su boruları asbestle dans eden altyapı değiştirilmeyip Trinyonlarca parayı banaz çayına gömen, bunula övünen kısır zihniyetten daha ne beklenebilir ki... yazık kanser banaz ın kaderi seyreden yöneticileri de...
Umut Yildiz 2 gün önce
Organize sanayi bolgelerinin oldugu yerlerde muthis bir kirlilik olusuyor, Yesil Banaz'i oldureceksiniz. Organize tarim ve hayvancilik onerisi cok daha dogru