574 Bin TL'lik SUV teklifi! Dacia'dan satışları patlatacak kampanya!

Sıfır kilometre otomobil alırken SUV modelleri tercih edecek olanlara Dacia’dan çok özel bir teklif geldi. Dacia 574.000 TL peşin para ile sıfır kilometre SUV satıyor.
574 Bin TL'lik SUV teklifi! Dacia'dan satışları patlatacak kampanya!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil piyasasında oldukça hareketli günler yaşanıyor. Otomobil firmaları modellerine özel indirimler uygularken müşterilere de çok önemli fırsatlar sunuyorlar. Kredi imkanlarının daralmasından dolayı firmalar kendi önlemlerini devreye sokarken bundan kazançlı çıkanlar ise sıfır kilometre araba satın almayı planlayanlar oluyor.

Sıfır kilometre otomobil satın alma planı yapanlar firma firma kampanyaları inceliyorlar. Bu kampanyalarda iki önemli kriterlere dikkat ediliyor. İlk olarak otomobilin fiyatı değerlendirilmeye alınıyor. İkinci kriter ise satın alınacak otomobil için firmanın kendi imkanları ile sağladıkları kredi destekleri oluyor. Bu kredi destekleri ile beraber müşteriler peşin ödeme miktarlarını en asgari seviyeye çekerek sıfır araba sahibi olabiliyorlar.

SUV ARAÇLARDA DACİA DAMGASI!

Türkiye’de ucuz SUV denilince akla gelen ilk marka olan Dacia tarafından müşterilere çok özel imkanlar uygulanıyor. Bu araçlar hem piyasaya göre daha ucuz oluyor hem de kalite açısından müşterileri tatmin edebiliyor. SUV araçların otomobil piyasasına hakim olmalarını iyi okuyan Dacia firması tüm ağırlığını bu araçlara verdi. Bundan dolayı da firmanın SUV modellerinin satış rakamları oldukça yükseldi.

KASIM SONU DACİA SUV KAMPANYASI!

Kasım ayının son bölümünün gelmesi ile beraber otomobil firmaları kampanyalarında bazı değişiklikler yapmaya başladılar. Dacia da bu firmalardan birisi oldu. Dacia en ucuz SUV modeli için müşterilere özel bir teklif yapıyor.

Dacia Yeni Sandero normal liste fiyatına göre 874.000 TL’ye satılıyor. Bu fiyata bir de kredi desteği veriliyor. 300.000 TL tutarında kredi sunan Dacia müşterilerden peşin olarak sadece 574.000 TL ödeme yapmalarını istiyor. Kalan 300.000 TL’lik kısım ise krediden karşılanıyor ve müşteri bu kredinin taksitlerini aydan aya firmaya geri ödüyor. Yeterli peşin parası olmayanlar için özel bir teklif olan bu fırsatın araç satışlarını patlatması bekleniyor.