19 Mayıs bayram harçlığı açıklandı! Başvuru yapana 31 Mayıs'a kadar Ziraat Bankası yatıracak

Ziraat Bankası milyonlarca müşterisine 19 Mayıs Bayram Harçlığı müjdesi verdi. Bayram öncesi mutlaka bunu yapın sizde 31 Mayıs'a kadar harçlığı kapın!
19 Mayıs bayram harçlığı açıklandı! Başvuru yapana 31 Mayıs'a kadar Ziraat Bankası yatıracak

19 Mayıs bayram harçlığı açıklandı! Başvuru yapana 31 Mayıs'a kadar Ziraat Bankası yatıracak - Tüm yurtta 19 Mayıs coşkusu yaşanırken Ziraat Bankası da bu coşkuya düzenlediği kampanya ile eşlik etme kararı aldı. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuru ile Bankkart Genç Kart sahibi olan kişilere bayram harçlığı tadında hediye bankkart lira yatıracağını açıkladı.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "Bankkart Genç müşterilerimize Bankkart Genç kartları ile yapacakları Müze, Sinema, Tiyatro ve Konser bileti alma işlemlerinde yüzde 19, toplam 190 TL Bankkart Lira!" ifadelerine yer verildi. Düzenlenen kampanyaya katılan gençler yapacakları işlemlerden toplamda 190 liraya kadar hideye bankkart lira kazanacaklar.

ZİRAAT BANKASI 19 MAYIS KAMPANYASI BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Kampanya 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılacak işlemler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için işlem öncesinde Bankkart Mobil'den veya bankkart com tr'den kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılan Bankkart Genç müşterilerimize kampanya döneminde Müze, Sinema, Tiyatro ve Konser bileti alım işlemlerinde 19%, toplam 190 TL Bankkart Lira verilecektir.

Bankkart Genç kartın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır.

Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yüklenecektir. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 190 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

19-mayis-kampanya.jpg

Bu şartları yerine getiren kişiler açıklanacak olan kampanyaya başvuru yapmaları durumunda toplamda 190 TL'ye kadar hediye bankkart lira kazanabilecekler. Kampanyadan sadece Genç Bankkart müşterileri yararlanabilecekler. Kazanılan bankkart liralar ise anında karta yansıtılacak ve kart sahibi dilediği anda kullanabilecek.