Uşaklı ve Denizlili öğretmenler proje eğitimlerine devam ediyor

Uşaklı ve Denizlili öğretmenler proje eğitimlerine devam ediyor
Eğitim Etkinlikleri Destekleme Programı eğitimleri Denizli'de gerçekleştirildi.

2023 - 2024 eğitim öğretim yılına yapılan başlangıcın ardından öğretmenlere yönelik eğitim programlarına hazırlıklar hız kazandı. Bu kapsamda Eğitim Etkinlikleri Destekleme Programı eğitimleri Denizli'de gerçekleştirdi.

Denizli Bilim ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen eğitim öğretim programında Uşaklı ve Denizlili öğretmenler bir araya geldi. Programa yoğun katılım dikkat çekerken öğretmenler verimli bir programı tamamlayarak görevlerine döndü.

ÖĞRETMENLER İÇİN DÜZENLENEN EĞİTİM PROGRAMI TAMAMLANDI!

Denizli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Eğitim Etkinlikleri Destekleme Programı eğitimleri, Bilim ve Sanat Merkezi'nde yoğun katılım ile düzenlendi. Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu Yarışmaları İzmir Bölgesi Koordinatörlüğü tarafından Prof. Dr. Yılmaz Tonbul ve Doç. Dr. Onur Dönmez yürütücülüğünde düzenlenen 2237-B Proje Eğitimi Etkinlikleri Destekleme Programı eğitimlerine Denizli ev sahipliği yaptı.

egitim-1.jpg

Pamukkale İlçesi Nezihe Derya Baltalı Bilim ve Sanat Merkezi'nde başlayan yüz yüze eğitimlere; akademisyenler Prof. Dr. Güven Özdemir, Prof. Dr. Yavuz Akbulut, Prof. Dr. Tolga Güyer, Doç. Dr. Mehmet Salih Erkek, Doç. Dr. Mehmet Deniz, Doç. Dr. Özlem Nemutlu, Dr. Öğr. Üyesi Celal Cem Sarıoğlu, Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Yasin Temel, Denizli ve Uşak illerinde görevli öğretmenler katıldı.

egitim-2.jpg

Yarışmalar İzmir Bölgesi Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 2237-B Proje Eğitimi Etkinlikleri Destekleme Programı hedefinde yürütülen bu proje; ulusal ve uluslararası programlara yönelik Ar-Ge ve yenilik projelerinin nicelik ve niteliklerini artırmayı hedefleyen, 2204-A ve 2204-B çerçevesinde lise ve ortaokul düzeyindeki eğitim kurumlarında proje danışmanlığı yapmayı hedefleyen öğretmenlere yönelik olarak hayata geçirilirken öğretmenlerin yoğun ilgisi yüz güldürdü.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.