Uşak Üniversitesi’ne üst düzey ziyaretler! Numan Kurtulmuş ve Yusuf Tekin’den Uşak’a özel ilgi!

Uşak Üniversitesi’ne üst düzey ziyaretler! Numan Kurtulmuş ve Yusuf Tekin’den Uşak’a özel ilgi!
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Uşak Üniversitesi’ne ziyarette bulunarak Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş ile görüştüler.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Uşak’taki programları kapsamında Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı makamında ziyaret etti.

YUSUF TEKİN UŞAK ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ!

Rektör Prof. Dr. Savaş, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i, Uşak Üniversitesinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, üniversite ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Uşak Üniversitesi olarak eğitim-öğretim faaliyetleri ve ilgili projelerde Milli Eğitim Bakanlığıyla işbirlikleri içinde olduklarını belirterek desteklerinden dolayı Bakan Yusuf Tekin’e teşekkür etti.

Bakan Yusuf Tekin de Rektör Savaş’ın misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek, üniversite Şeref Defterini imzaladı. Uşak Üniversitesinin bölgesel kalkınmaya yönelik başarılı çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirtti. Tekin, üniversitenin üstüne düşeni yapmak için var gücüyle çalıştığını ifade ederek başarılı çalışmalarından dolayı Rektör Savaş’a, akademik ve idari kadroya teşekkür etti, öğrencilere de öğrenim hayatlarında başarılar diledi.

TBMM BAŞKANI UŞAK ÜNİVERSİTESİ’NDE!

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Bilal Erdoğan Uşak’taki programları kapsamında Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş’ı makamında ziyaret etti.

ek-4927.jpg

Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, ziyaretlerinden dolayı TBMM Başkanı Kurtulmuş’a ve Bilal Erdoğan’a teşekkür ederek, Uşak Üniversitesinin son beş yılda gerçekleştirdiği başarıları, eğitim ve araştırma faaliyetlerine olan katkıları ile ileriye yönelik projeleri hakkında bilgi verdi.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Kurtulmuş ise Uşak Üniversitesi Şeref Defterini imzalayarak, üniversitenin eğitim ve araştırma faaliyetlerine olan katkılarına vurgu yaptı. Uşak Üniversitesinin bölgesel kalkınma konusunda yaptığı çalışmaların dikkate değer olduğunu belirten Kurtulmuş, başarılı çalışmalarından dolayı başta Rektör Savaş olmak üzere tüm akademik ve idari kadroya teşekkür ederek Uşak Üniversitesi öğrencilerine öğrenim hayatlarında başarılar diledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.