Uşak Üniversitesi Rektörü Savaş'tan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Tüm yurtta 19 Mayıs coşkusu yaşanırken Uşak Üniversitesi Rektörü Ekrem Savaş, bu anlamlı güne özel kutlama mesajı yayımladı.
Uşak Üniversitesi Rektörü Savaş'tan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Ulu önder Atatürk'ün gençlere hediyesi ve Kurtuluş Savaşı'ınn başlangıcı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm Türkiye'de yüksek coşku ile kutlanmaya devam ediyor. Kutlamalar kapsamında Uşak Üniversitesi Rektörü Ekrem Savaş'ta önemli açıklamalarda bulundu.

Bu güne özel bir kutlama mesajı yayımlayan Uşak Üniversitesi Rektörü Savaş, hem gençlerin bayramını tebrik etti hem de bugün özgürce yaşamamızı sağlamak adına vatan için gözünü kırpmadan canlarını veren aziz şehitlerimizi yad ederek rahmet diledi. Gençlerin Türkiye'nin aydınlık yarınlarının teminatı olduğunu belirten Başkan Savaş, bayramlarını kutladı.

UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ SAVAŞ'TAN 19 MAYIS İÇİN TEBRİK MESAJI!

Uşak Üniversitesi rektörü Ekrem Savaş yayımlamış olduğu tebrik mesajında "Aziz Milletimizin ve İstikbalimizin umudu, aydınlık yarınlarımızın teminatı kıymetli gençlerimizin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını saygıyla rahmetle yâd ederim." diyerek gençleri tebrik ederken şehitlerimizi de yad etti.

19-mayis-mesaji.jpg

Tüm yurtta olduğu gibi Uşak'ta da 19 Mayıs coşkusu yaşanırken Uşak Belediyesi tarafından organize edilen Gençlik Festivali yoğun ilgi gördü. Uşak Ataparak'ta düzenlenen etkinlikler yoğun katılım ile dikkat çekerken kutlamaların yarına kadar süreceği ifade edildi.