Uşak Üniversitesi Rektörü Savaş kayıt yaptıran öğrencileri ziyaret etti

Uşak Üniversitesi Rektörü Savaş kayıt yaptıran öğrencileri ziyaret etti
Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş kayıt yaptıran öğrencileri ziyaret etti.

Uşak Üniversitesi Rektörü Savaş kayıt yaptıran öğrencileri ziyaret etti - 2023 YKS sınavı ve yerleştirme sonuçları ile Uşak Üniversitesi'ne kayıt olmaya hak kazanan öğrencilerin kayıt telaşı başladı.

Uşak Üniversitesi Bir Eylül Kampüsü içerisinde yer alan Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesinde kayıt yaptıran öğrencileri ziyaret eden Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş öğrencilerin heyecanlarına ortak oldu.

UŞAK ÜNİVERSİTESİ'NDE KAYIT HEYECANI SÜRÜYOR!

Türkiye'nin en büyük üniversiteleri arasında yer alan ve bu sene yüzde 98 oranında doluluk oranına ulaşarak dikkat çeken Uşak Üniversitesi'nde kayıt telaşı başladı.

universite-2.jpg

Uşak Üniversitesi Rektörü Savaş Bir Eylül Kampüsü içerisinde yer alan Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesinde Öğrenci İşleri Daire Başkanlığının kurduğu stantları ziyaret ederek öğrencilerin heyecanını paylaştı.

Rektör Savaş “Uşak Üniversitesi hem yaptığı akademik çalışmalarla hem de alt yapısıyla öğrencilere kendilerini geliştirme ve mesleki ilerleme imkanı veriyor. Üniversitemizi tercih ederek kayıt hakkı kazanan tüm öğrencilerimiz bizim evlatlarımız ve onlar Uşak Üniversitesi ailesinin bir üyesi.

Eğitim alacakları süre zarfında üniversite olarak her zaman yanlarında olacağız ve üniversitemize yerleşen tüm öğrencilerimizi kutluyorum. ‘Uşak Üniversitesi ailesine hoş geldiniz’ derken öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dilerim.” diyerek kayıt yaptıran tüm öğrencilere hoş geldiniz diyerek başaralar diledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.