Manisa’da sınıf başkanlığı seçiminde belediye başkanını getireceğini söyleyen öğrenci sözünü tuttu

Manisa’da yüz güldüren bir olay yaşandı. Aktarılan son habere göre sınıf başkanlığı seçiminde sınıf arkadaşlarına sınıf başkanı olması halinde Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ı getireceğini söylemişti. O öğrenci sözünü tuttu.
Manisa’da sınıf başkanlığı seçiminde belediye başkanını getireceğini söyleyen öğrenci sözünü tuttu

Olay Manisa'nın Turgutlu ilçesinde meydana geldi. Sınıf başkanlığı seçimi için arkadaşlarına sınıf başkanı olması halinde Belediye Başkanı Çetin Akın'ı getireceğini vaad eden öğrenci sözünü yerine getirdi.

3/A sınıfından Ege Başbostancı, düzenlenen sınıf başkanlığı seçiminde birinci oldu. akabinde de hemen arkadaşlarına verdiği sözü tuttu.

"SEÇİLİRSEM BELEDİYE BAŞKANIMIZI SINIFIMIZA GETİRECEĞİM"

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Kamil Semizler İlkokulu öğrencisi Ege’nin sınıf başkanlığı seçiminde “Seçilirsem belediye başkanımızı sınıfımıza getireceğim” vaadini yerine getirdi.

Turgutlu Kamil Semizler İlkokulu 3/A sınıfı öğrencisi Ege Başbostancı’nın sınıf başkanlığı seçimleri öncesinde sınıf başkanlığını kazanmak için arkadaşlarına “Seçilirsem Belediye Başkanımız Çetin Akın’ı sınıfımıza getireceğim” vaadinde bulundu. Başkanlık seçimini kazanan Ege’nin verdiği söz gerçekleşti. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, sınıf başkanı olan Ege’yi, sınıf arkadaşlarını ve öğretmenini tebrik etmek için ziyarette bulundu. Başkan Akın, ayrıca öğrencilerin taleplerini ve isteklerini diledi.

aw185202-03.jpg

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİNDİLER

Başkan Çetin Akın, ziyareti sonunda öğrencilere Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk kitabını hediye etti. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Akın’ın ziyareti hatıra fotoğrafları çekilmesi ile son buldu.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Hem Ege hem ben sözümüzü tuttuk. Sınıf başkanı seçilen ve en büyük vaadi; 'Başkan Çetin Akın'ı sınıfa getireceğim' diyen Kamil Semizler İlkokulu 3/A sınıf öğrencisi Ege Başbostancı, sınıf arkadaşlarını ve sınıf öğretmenimizi ziyaret ettik. Taleplerini ve isteklerini can kulağıyla dinledik. Çocuklarımızın neşesi ve enerjisi günümüzü güzelleştirdi. Siz hep gülün çocuklar” dedi.

Başkan Çetin, ziyaret ettiği öğrencilere Atatürk'ün Nutuk kitabını hediye ederek, yüzleri güldürdü.