Kütahya Gediz MYO'da görev değişimi

Müdürlük makamı el değiştiren Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu'nda dün görev devir töreni düzenlendi. Kavasoğlu düzenlenen törenle görevini Karayel'e devretti.
Kütahya Gediz MYO'da görev değişimi

KÜTAHYA (İHA) - Türkiye'nin en çok tercih edilen üniversiteleri arasına adını yazdırmayı başaran Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu dün makam devir teslim törenine ev sahipliği yaptı. Düzenlenen törende 4 yıldır müdürlük görevini üstlenen Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kavasoğlu görevini resmen Doç.Dr.Hasan Basri Karayel'e devretti.

GEDİZ MESLEK YÜKSEKOKULU YENİ MÜDÜRÜ BASRİ KARAYEL OLDU!

Kütahya’nın Gediz ilçesinde, eğitim öğretime devam eden Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulunda görev değişimi gerçekleştirildi. Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne Doç.Dr.Hasan Basri Karayel getirildi. Bu kapsamda Müdürlük makamında devir teslim töreni düzenlendi. Törene Gediz MYO akademik ve idari personeli katıldı.

kutahya.jpg

Törende 2020 yılından bu yana müdürlük görevini yürüten Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kavasoğlu Müdürlük görevini Doç .Dr. Hasan Basri Karayel’e devrederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Müdürlük görevini düzenlenen tören ile devreden Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kavasoğlu’nun ise kariyerine yine aynı okulda akademik personel olarak sürdüreceği ifade edildi. Düzenlenen tören sonrasında hatıra resmi çekilirken Karayel görevine resmi olarak başlamış oldu.