Uyuşturucu kullandığı iddia edilen 3 öğrenciden biri öldü

Üniversite öğrencilerinin Aydın'da kaldıkları öğrenci apartında "Bir kereden bir şey olmaz" diyerek sentetik uyuşturucu kullanan gençlerden biri, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Uyuşturucu kullandığı iddia edilen 3 öğrenciden biri öldü

"Bir kereden bir şey olmaz" diyerek ilk kez sentetik uyuşturucu hap kullanan üniversiteli 3 gencin merakı facia ile sonuçlandı.

Aydın'da kaldıkları evde uyuşturucu kullandığı öne sürülen 3 üniversite öğrencisinden biri hayatını kaybetti, durumları ağır olan diğer iki öğrenci ise hastanede tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Zafer Mahallesi'nde bir kişi, arkadaşlarının rahatsızlanıp telefonla kendisine ulaşması üzerine durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde hareketsiz yatan üniversite öğrencileri O.S. (21), M.F.D. (19) ve Y.E.K'yi (20) ambulansla Aydın Devlet Hastanesi ile Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

Öğrencilerden O.S, kaldırıldığı hastanede müdahalelere rağmen kurtarılamadı. M.F.D. ve Y.E.K'nin durumlarının ise ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Söz konusu öğrencilerin, uyuşturucu hap kullanmaları nedeniyle fenalaştığı iddiası üzerine polis tarafından soruşturma başlatıldı.