Uşak'ta zehir operasyonu! 1120 adet uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi

Uşak'ta büyük zehir operasyonunda ele geçirilenler şok etti. Uşak Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri, binlerce genci telef edecek uyuşturucu maddelere geçit vermedi.
Uşak'ta zehir operasyonu! 1120 adet uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi

Uşak Valiliği'nin yaptığı açıklamada Uşak Emniyet Müdürlüğü'nün dev operasyonu açıklandı. Gençleri zehirlemek isteyenlere geçit verilmedi. Operasyon sonucunda sentetik madde ve silah ele geçirildi.

usak-kom-2.webp

Uşak Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü'nün ortak açıklamalarına göre polis ekiplerinin operasyonları sonucunda ruhsatsız silah ve uyuşturucu maddelerin ile ulaşmasına izin verilmediği ve yakalandığı açıklandı.

1 KİŞİ TUTUKLANDI

Operasyona ilişkin olarak yapılan açıklamada, "Müdürlüğümüzce uyuşturucu satıcılarına yönelik olarak gerçekleştirilen 1 operasyonda; 1120 adet Sentetik Ecza, 1 adet Ruhsatsız Tabanca ele geçirilmiştir. Operasyon kapsamında yakalanan ve hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti” suçu kapsamında adli işlem tesis edilen 1 şüpheli şahıs tutuklanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

Operasyonlar sonucunda bir kişinin tutuklandığı açıklandı. Uşak Narkotik polis ekipleri tarafından il genelindeki operasyonlarda uyuşturucu maddeye geçit verilmiyor.