Uşak’ta ayrılan eşlerin bıçaklı kavgası; 3 yaralı

Uşak’ta daha önce ayrılan eşler arasında nedeni henüz bilinmeyen bir sebepten çıkan tartışma sopalı, bıçaklı kavgaya dönüştü, kavgada 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.
Uşak’ta ayrılan eşlerin bıçaklı kavgası; 3 yaralı

Uşak’ta yaşanan olayda eşinden ayrılan ve başka birisi ile evlenen 33 yaşındaki  M. K  isimli kadın Ünalan mahallesi, 1. Güldibi sokakta oturan babası 64 yaşındaki H. A.’nın evine misafirliğe gitti. 

Eski kayınpederinin evine giden 35 yaşındaki K.Y. isimli eski koca ile ayrıldığı eski  eşi M.K. arasından tartışma yaşanmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine  K.Y. isimli eski koca yanında taşıdığı ekmek bıçağı ile eski eşi ve eski kayınpederi H.A.’yı çeşitli yerlerinden yaralarken, kendiside  aldığı sopa darbeleri ile yaralandı.

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan K.Y.  tedavisi yapılmak üzere hastaneye kaldırılırken, vücutlarına aldıkları bıçak darbeleri ile yaralanan baba kız ambulans ile başka hastaneye kaldırıldı. 

Meydana gelen olayda yaralanan 3 kişinin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilirken, polis herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için  hastanede güvenlik önlemi  aldı.

 Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.