Uşak'taki kazada sürücü hem alkollü hem de ehliyetsiz çıktı!

Uşak'ta 3 kişinin hayatını kaybettiği kazada, otomobil sürücüsünün alkollü olmasının yanı sıra ehliyetinin de olmadığı öğrenildi.

ASAYİŞ 12.12.2019, 13:58 12.12.2019, 15:25

Uşak'taki kazada sürücü hem alkollü hem de ehliyetsiz çıktı!

Uşak'ta 3 kişinin hayatını kaybettiği kazada, otomobil sürücüsünün alkollü olmasının yanı sıra ehliyetinin de olmadığı öğrenildi.

ASAYİŞ 12.12.2019, 13:58 12.12.2019, 15:25

Alınan bilgiye göre, İ.U.Y. (18) yönetimindeki 59 HD 971 plakalı otomobil, Uşak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü karşısında yol kenarında Kızılcasöğüt beldesine gitmek üzere minibüs bekleyen yolculara çarptı.

Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, yaklaşık 150 metre ileride durabildi. Kazada, Uşak Belediyesinde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan Zafer Karakaya (30), Ramazan Tokuş (34) ve Halil Doğan (47) hayatını kaybetti.

Ehliyeti bulunmadığı öğrenilen Uşak Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü öğrencisi İ.U.Y'nin yapılan kontrolünde 0,60 promil alkollü olduğu belirlendi.

Kaynak: AA
Yorumlar (7)
İsimsiz 3 yıl önce
Ona o arabayı verene de ceza vermek lazım
Hüzün çöktü 3 yıl önce
Yaktın kasabamızı viran ettin pislik cocuk!!! Her evden feryat sesleri yükseliyor, Allahtan bul gün yüzü görme!!!
Hüzün çökmüşmüş 3 yıl önce
Diğer tarafında durumu düşünmeyi öğrenin birazda olsa kötü niyetlerinizde boğulun
Hüzün çöktü 3 yıl önce
Sen biliyormusun bugün o adamların evlatları nasıl feryat figan savruldular, kızı baba diye kendini öldürmeye kalktı herkes engel oldu, tabi yanan can sizin değil, o züppe paşa paşa yatsın çıksın varmı böyle dünya !!
Xxx 3 yıl önce
Seninde başına gelir elbet birgün beddua etmeye ne gerek var ben tanıyorum kaza yapanı tamam hatalı ama ne gerek var beddua etmeye sanamı düştü Allahın soracağı hesap
Veli ÖZYURT 3 yıl önce
bir kısım diyecek ki özgürlük, evet özgürlük. birinin alkol alma özgürlüğü (keyfini yerine getiren alkol) 3 kişinin hayatına maloldu.... doğru ya alkol tüketilir özgürlüktür güzeldir keyif verir... keyif verdi mi alkol? tekrar bir daha içersin dimi... bardakta durduğu gibi durmuyormuş dimi... bu illeti kullanınca kendini birşey zanneden kendini bilmezler, cesaret bulup pervasızca hareket edenler, içmesini bilmeyenler....

yazık... işte bunun satışı kısıtlanmalı.
yada bu tür haberleri okumaya devam edeceğiz...

ama sorun yok... herkes özgür...
bu içilecek, direksiyona geçilecek, belimize silahı takıcaz, sokakta nağara atacağız, birilerine salça olacağız, birilerine sarkacağız, daha saymaya gerek var mı?

bilmiyorsan içmesini be dey..s, deyy.slar içmeyin... birilerine zarar vermeyin....
Kedi 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Babamın işyerindeki bekçiydi