Uşak'taki bıçaklı kavgaya karışan 2 kişi tutuklandı

Uşak'ta alacak verecek meselesinden dolayı çıkan Hamza Kaynak'ın öldüğü kardeşinin ise yaralandığı bıçaklı kavgaya karışan 2 kişi tutuklandı. 
Uşak'taki bıçaklı kavgaya karışan 2 kişi tutuklandı

Kent merkezinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan ve 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı bıçaklı kavganın ardından Uşak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan S.Ö. ve F.C.'ın emniyetteki işlemleri sona erdi. 

Geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edilen S.Ö. ve F.C., savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

- Olay

Dün öğle saatlerinde Işık Mahallesi Şehit İbrahim Öztürk Sokak üzerinde yürüyen Hamza Kaynak (33) ile kardeşi İ.K. (28)  aralarında alacak verecek meselesi yüzünden husumet bulunan S.Ö. ve F.C. ile karşılaşmıştı. Çıkan kavgada göğsünden bıçaklanan Hamza Kaynak  ile elinden yaralanan kardeşi İ.K. olay yerine gelen ambulanslar ile UşakÜniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine götürülmüştü. Hamza Kaynak hastanede yaşamını yitirmiş, polis S.Ö. ve F.C.'ı gözaltına almıştı.