Uşak'ta tekstil fabrikası alevlere teslim oldu!

Uşak’ta tekstil fabrikasında çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ederken 1 kişi yaralandı.
Uşak'ta tekstil fabrikası alevlere teslim oldu!

Uşak'ta tekstil fabrikası alevlere teslim oldu! - Uşak'ta meydana gelen fabrika yangını korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. 

Söz konusu yangın Uşak’ta Durak Mahallesi'nde bulunan bir tekstil fabrikasında meydana gelirken dumanların yükselmesi üzerine olay yerine çok sayıda iftaiye ekibi sevk edildi. Olaya müdahale eden ekiplerin titiz çalışması sonucu yangın söndürüldü. 

UŞAK'TA SON DAKİKA YANGIN HABERİ! 

Uşak’ta Durak Mahallesi'nde bulunan bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. İtfaiye eri Mehmet Fatih Koç dumandan etkilenirken, fabrika çalışanı Kazım Yılmaz (40) ise yangına müdahale etmek isterken kollarında hafif yanıklar oluştu.

Edinilen bilgilere göre; Durak Mahallesi 8. Sanayi Sokak’ta bulunan tekstil fabrikasında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 Sağlık ekipleri, itfaiye ve polis sevk edildi. Uşak Belediyesi İtfaiyesi’nin zamanında müdahalesi ile büyümeden söndürülen yangında, itfaiye eri Mehmet Fatih Koç dumandan etkilendi; fabrika çalışanı Kazım Yılmaz (40) ise yangına müdahale etmek isterken kollarında hafif yanıklar oluştu.

İtfaiye eri ve fabrika çalışanı 112 Sağlık ekiplerince Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yangınla ilgili soruşturulma başlatıldı. Yangının nedeni araştılırken ekiplerin soğutma çalışmaları da tamamlandı ve yangın tamamen söndürüldü.