Uşak'ta şok intihar! Lise öğrencisi tüfekle kendini vurdu
Uşak'ta 16 yaşındaki lise öğrencisi tüfekle kendini vurarak intihar etti.
Yayınlanma:
Uşak’ta üzücü bir intihar olayı daha yaşandı, 16 yaşındaki genç kendini vurdu.
Alınan bilgiye göre Uşak’ın Eşme ilçesine bağlı Hamamdere Köyünde yaşayan 16 yaşındaki lise öğrencisi S.K dün akşam saatlerinde ailesi ile birlikte yaşadığı evde, yalnız olduğu bir anda av tüfeğiyle kendini vurarak yaşamına son verdi.
Kılıç’ın intihar nedeni henüz bilinmezken, cenazesinin otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği, bugün Hamadere Köyünde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği öğrenildi.
Asayiş