Uşak'ta oğlunu öldüren baba tutuklandı

Uşak'ta tartıştığı oğlunu tüfekle ateş ederek öldüren 67 yaşındaki baba, tutuklandı.

ASAYİŞ 04.03.2020, 18:49 04.03.2020, 21:21

Uşak'ta oğlunu öldüren baba tutuklandı

Uşak'ta tartıştığı oğlunu tüfekle ateş ederek öldüren 67 yaşındaki baba, tutuklandı.

ASAYİŞ 04.03.2020, 18:49 04.03.2020, 21:21
Uşak'ta oğlunu öldüren baba tutuklandı

Atatürk Mahallesi'nde ikamet eden M.K. (67), gece tartıştığı oğlu Bülent K'yi (42) sabah av tüfeğiyle vurdu.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ve polis ekipleri, Bülent K'nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Bülent K'nin cesedi Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin morguna kaldırıldı.

Firari baba M.K. ise polisin operasyonuyla yakalandı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Kaynak: AA
Yorumlar (11)
Hatice 3 yıl önce
Kusura bakmayın ama kim evladının katili olmak ister ki adam 42 yaşına kadar getirmiş oğlunu kendinin yaşı zaten malum bi anlık şeytan gafleti işte rabbim esirgesin
Ercan 3 yıl önce
Kimse istemez böyle bir şeyi kemik bıçaga dayandımı Allah kimseyi evlatla terbiye etmesin başa gelmeyince bilinmez kimse boş yorum
Asem 3 yıl önce
Yazik yaaa kolaymi evlada kıymak Allahim hayırlı evlat versin
Adem 3 yıl önce
Bu evlat katilinin o kanlı elleri niçin kelepçesiz?!
Yüzünü neden ve kimsen saklyorsunuz.
Ali 3 yıl önce
Burada yazılan yorumları çok da büyütmeyin. Zira yazılmış birkaç satırlık üç-beş nottan toplumun geldiği noktaya dair analiz yapmak çok da mümkün değil. Ayrıca kimse kimseyi yahut bir toplumu, içinde olmayan başka bir şeye dönüştüremez. Yani olmak istemediği bir şey haline getiremez. Şu noktada size katılırım. Evet bu hukuki bir meseledir ve eller kelepçelenmelidir. Bu konuda haklısınız. Ancak burada yazı yazan insanlar hukukçu, akademisyen, yahut kolluk kuvveti olarak yazı yazmıyorlar. İnsanlar burada, olayın bütününden duydukları üzüntüyü dile getiriyorlar. Kaldı ki kimse katile acımıyor. Kimse katili savunmuyor. Burada insanlar, katilin alt kimliği olan baba ve onun katlettiği oğul özelinde üzüntülerini dile getiriyorlar. Buradan derin analizler yapıp toplum adına genellemeler yapmaya gerek yok. Ha şu da var ki, "İnsanımız tarihte masumun yanında olmuştur" demişsiniz. Eğer gerçekten öyle olsaydı, emin olun bugün bunlar olmazdı. Her nesil, kendinden önceki en az on nesillik kolektif yaşanmışlığın ürünüdür. Kimse kusura bakmasın. Osmanlı dönemi de dahil olmak üzere özellikle son üç yüz yılda adaletin nasıl işlediğine, kurumların ve görevlerin nasıl suistimal edildiğine dair dünya kadar akademik çalıma var. Neyse, çok da uzatmaya gerek yok.
Adem 3 yıl önce
Benim sözlerime itiraz eden arkadasların tutumu toplumun geldiği / getirildiği noktayı pek alâ gözler önüne seriyor.
Dünyanın her yerinde kanlı bileklere kelepçe takılır. Usul budur. Hele bizim ülkemizde, türlü oyun ve iftiralarla onca masumun eli kolu bağlanmışken bir katilin "eli kolu serbest dolaşması" garabettir.
İnsanımız tarihde masumun yanındaydı. Fakat bugün dejenere olmuştur. Artık zalime / katile / acıyoruz. Bakınız buradaki yorumlara. Baba kurşunuyla toprağa verilen bu gencecik evladımıza yanan bir yürek var mı? Yok!
Kadirhan 3 yıl önce
O adam dikkat ettiysen mahkemeye giriyor kaldiki yanında polis var o adam elleri kelepçesiz olunca kaçabilecek kapasitemi?
Ali 3 yıl önce
Ne yapacaksın? Cezasını sen mi vereceksin? Her insanın suç potansiyeli vardır. Hiç kimsenin katil olmayacağına dair bir garantisi yoktur. Herkesin derdi linç bu ülkede. Yüzünü de muhtemelen sizin gibi linç kültürüyle yoğrulmuş insanlardan saklıyorlar. Hz. İsa ne diyor? "Hanginiz günahsızsa ilk taşı o atsın". Zaten olan olmuş. Oğul ölmüş, baba yakalanmış. Ateş o ocağa düşmüş bir kere. Neresinden bakarsan bak büyük bir felaket. Sen internetten çay içip gazete okurken yüzünü görsen ne olur görmesen ne olur. O adam cezaevine değil cehenneme giriyor artık bunca yükle. Eline kelepçe taksan ne takmasan ne? Sen bu olaydan ne ders çıkardın ona bak.
Sefik 3 yıl önce
Adam zaten mahvolmuş evlat katili olmuş yok yuzu niye kapalı yok neden kelepçeli değil arkadaş yanmış yıkılmış Allah kimseye boyle bir kader yazmasın
H.keser 3 yıl önce
Herkes babaya acıyor nasıl zihniyettir bu? Anlamak mümkün değil...
Gül 3 yıl önce
Allahım böyle bir acıyla imtan etmesìn çok zor bi anlık sinir oda istemezdi evladına kıymayı evladıda ne yapti bilemyiz çok zor çok büyüye saygı yok şimdiki evlatlar büyük büyükler küçük olmuş sevgi saygı yok artık gözün bittìyi nokta
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın