Uşak'ta Esrarengiz Ölüm!

Uşak'ta 36 yaşındaki Murat Güner ölü olarak bulundu

Uşak'ta Esrarengiz Ölüm!

Uşak'ın Banaz İlçesine bağlı Ahat köyünde Murat Güner isimli sahış ölü olarak bulundu

Köylülerin olayı haber vermesini ardından Uşak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptıkları ilk incelemede cesedin, 36 yaşındaki Murat Güner’e ait olduğunu saptadı.

Soruşturmayı derinleştiren jandarmanın Murat Güner’in İzmir Torbalı’da oturduğu ve “İşe gidiyorum” diyerek evden ayrıldığı ve Ahat Köyünde cesedinin bulunduğunu öğrendi.

Olayın intihar mı cinayet mi olduğunun anlaşılması için Murat Güner’in cesedinin incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği bilgisine ulaşıldı.

Olayla ilgili olarak güvenlik güçlerinin soruşturması sürüyor.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Uşaklı kiz
Uşaklı kiz - 6 ay Önce

Intahar etmeyin onun yerine size acı cektirenler bu dünyayı dar edin

Esin İnceboy
Esin İnceboy - 6 ay Önce

13 Nisan 2018 Cuma Miraç Kandili akşamı Uşak Ankara Bulvarı Belediye Cami civarında olduğu söylenen ve fakat elimizde ne yazık ki hiçbir verinin olmadığı, Yaya Ali Serdar Ökte'nin vefatına sebep olan feci kazayı da araştırabilir misiniz acaba? Vücudunda kırılmadık kemiği kalmamış ne yazık ki. Böyle bir olay herkesin başına gelebilir, ister misiniz elinizde kaza ile ilgili bırakın yazıya dökülmüş bilgileri, tek kare görüntü olmamasını? Çünkü bir Allah kulu yok bilgi verecek, mobese yok, başka görüntü yok, gören çok mutlaka fakat kimse yok, bu çok ilginç akıl almaz bir durum değil mi? Ve sizlerin yani medyanın duymaması da ayrıca ilginç değil mi?

Uşaklı
Uşaklı - 6 ay Önce

Mekanı cennet olsun ailesine Allah sabır versin