Uşak'ta depo yangını korkuttu her şey kül oldu!

Uşak'ta hurda depolanan bahçede çıkan yangın kısa sürede tüm alanı sararak büyük panik ve korku yaşanmasına neden oldu.
Uşak'ta depo yangını korkuttu her şey kül oldu!

Uşak'ta depo yangını korkuttu her şey kül oldu! Uşak'ta Sarayaltı Mahallesi 2. Açık Sokak’ta bulunan A.Ü.’ye ait hurda depolanan bahçede henüz nedeni belirlenemeyen bir yangın çıktı. 

Yangın kısa sürede bahçede depolanan hurdalar nedeni ile büyüdü ve tüm alanı sardı. Dumanları gören çevre sakinlerinin ihbari ile olay yerine çok sayıda itfaiye aracı sevk edilirken yangın bahçedeki hurdaların yanı sıra park halinde bulunan araca da büyük hasar vererek kullanılamaz hale getirdi. 

UŞAK'TA HURDA BULUNAN BAHÇEDE YANGIN KORKUTTU! 

Uşak’ta hurda depolanan bahçede çıkan yangın, bahçedeki hurdalarda ve park halindeki araçta maddi hasar oluştururken itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle yanındaki evlere sıçramadan söndürüldü.

Edinilen bilgilere göre, Sarayaltı Mahallesi 2. Açık Sokak’ta bulunan A.Ü.’ye ait hurda depolanan bahçe henüz bilinmeyen nedenle yanmaya başladı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi.

Yangın mahalline kısa sürede ulaşan ekipler, söndürme çalışması başlattı. Kısa sürede büyüyen yangın nedeniyle çevredeki vatandaşlar büyük korku yaşadı.

Yangında bahçede bulunan hurdalar ve park halindeki aracın motor kısmında maddi hasar oluşurken yangın, ekiplerin titiz çalışmasıyla söndürüldü.

Yangından kaynaklı bahçede bulunan hurdalar ve park halindeki araç kullanılmaz hale geldi. Yangınla ilgili ekiplerce soruşturma başlatılırken öncelik yangının çıkış nedenini belirlemeye verildi.