Uşak Banaz'da yangın paniği! 2 katlı ahşap ev küle döndü

Uşak'ın Banaz ilçesinde yer alan 2 katlı ahşap ev alevlere teslim oldu!
Uşak Banaz'da yangın paniği! 2 katlı ahşap ev küle döndü

Uşak'ın Banaz ilçesine bağlı olan İslam Mahallesi Hürriyet Caddesi sınırları içerisinde yer alan 2 katlı ahşap evde dün akşam saatlerinde yangın çıktı. Henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan yangın evin ahşap olması nedeni ile kısa sürede hızla yayıldı.

Duman ve alevleri gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine kısa sürede itfaiye araçları sevk edilirken itfaiyenin kısa süreli müdahalesi ve özverili çalışmasına rağmen yangın tüm evi kül etti. İtfaiye erlerinin cansiperane çalışmaları sayesinde yangın diğer evlere sıçramadan söndürüldü.

UŞAK BANAZ'DA YANGIN PANİĞİ!

Uşak’ın Banaz ilçesinde iki katlı ahşap evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

yangin-1.jpg

Yangın, Banaz'a bağlı İslam Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde meydana geldi. İki katlı ahşap evde henüz belirlenemeyen sebepten yangın çıktı.

yangin-2.jpg

İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ekipleri ve Banaz Orman İşletme Müdürlüğüne ait su tankerleri sevk edildi.

yangin-3.jpg

İtfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle yangın diğer evlere sıçramadan söndürüldü. Öte yandan, yangında yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, ev kullanılmaz hale geldi.

yangin-4.jpg

Komşu evlerde yaşayan kişiler yangının kendi evlerine sıçrama riski nedeni ile büyük panik ve korku yaşarken yangında yaralanma ve can kaybı yaşanmaması ise acı olayın sevindiren tek yanı oldu.