Manisa'da silahlı kavgayı jandarma son anda önledi!

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde çıkacak olan silahlı kavga jandarma personelinin dikkati ile önlendi. Silahına davranan kişi jandarma personeli tarafından etkisiz hale getirilip polise teslim edildi.
Manisa'da silahlı kavgayı jandarma son anda önledi!

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde sonucunun çok acı olabileceği bir silahlı kavga jandarma personelinin dikkati sayesinde önlendi. Bir hastanenin bahçesinde gerçekleşen olayda aralarında husumet olduğu tahmin edilen iki grup karşı karşıya geldi. Önce sözlü tartışma şeklinde başlayan gerginlik tarafların birbirlerine fiziki müdahalede bulunmalarına dönüştü.

JANDARMA PERSONELİNİN DİKKATİ!

İki grup arasında yaşanan kavga sırasında kavgaya katılanlardan birisi yanında getirdiği silahını çekti. Bu sırada hastanede görevli olan jandarma personeli kavgayı yakından akip ediyordu. Şahsın silahını çıkarması ile olaya anında müdahale eden jandarma personeli ilgili kişiyi etkisiz hale getirerek silahını aldı. Böylece kimsenin canına zarar gelmedi.

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde bir hastane bahçesindeki silahlı kavga, jandarmanın dikkati sayesinde önlendi. Yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay Manisa'nın Yunusemre ilçesinde bulunan Merkezefendi Devlet Hastanesi acil servis önünde meydana geldi.

ŞAHIS POLİSE TESLİM EDİLDİ

Edinilen bilgiye göre, iki grup arasında çıkan tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Bu sırada kavganın taraflarından A.K.'nin belindeki tabancayı çıkardığını fark eden hastanede görevli jandarma personeli, A.K.'nin elinden tabancasının alarak saldırıyı önledi. Olayın ardından şüpheli A.K. polise teslim edildi.

Öte yandan acil servisteki kavga ve jandarmanın tabancasını çıkaran şüpheliye müdahalesi, hastanenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.