Manisa'da anne ve kızın asansörde sır ölümü!

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı olan Kocaçeşme Mahallesi'nde yaşayan anne ve kızı asansörde hayatını kaybetmiş halde bulundu.
Manisa'da anne ve kızın asansörde sır ölümü!

Manisa'ya bağlı olan Salihli ilçesinde meydana gelen üzücü olayda 48 yaşındaki anne ile 18 yaşındaki kızı bir asansörde hayatını kaybetmiş halde bulunu. Salihli'nin Kocaçeşme Mahallesi'nde yer alan bir binada yaşanan olayda diğer bina sakinlerinin asansörü çağırması ile acı olay ortaya çıktı.

Apartmanda yaşayan bir bina sakini binmek üzere asansörü çağırdı. Asansörün kapısının açılması ile yerde 2 kişinin hareketsiz yattığını gören vatandaş hemen sağlık ekiplerine haber verdi. olay yerine gelen sağlık ekipleri asansörde hareketsiz yatan 2 kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

ASANSÖRDE BULUNAN 2 KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ BELİRLENDİ!

Manisa’nın Salihli ilçesinde anne ve kızı asansörde ölü bulundu. Olay, Salihli’nin Kocaçeşme Mahallesi 63 Sokak'ta bulunan bir apartmanda meydana geldi.

manisa-1.jpg

Edinilen bilgiye göre, bina sakinlerinden biri asansörle aşağıya inmek için asansörü çağırdı. Asansörün kapısını açınca 2 kişinin hareketsiz yattığını gören kişi hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

manisa-3.jpg

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri anne D.G. (48) ve kızı D.E'nin (18) hayatını kaybettiğini belirledi.

manisa-4.jpg

Anne kızın cansız bedeni yapılan incelemelerin ardından Salihli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edilirken olay yeri inceleme ekibi tarafından da delil toplandı. Güvenlik görevlileri olayın cinayet mi, kaza mı olduğu yönünde araştırma başlatırken hem apartmanda hem de bölgede bulunan güvenlik kameraları da inceleme altına alındı.