Kütahya'da trafik kazasında 2 kişi yaralandı!

Kütahya’da yağışlı hava nedeniyle kayganlaşan yol trafik kazasına neden oldu. Gerçekleşen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Kütahya'da trafik kazasında 2 kişi yaralandı!

Olumsuz hava koşulları trafik kazalarına neden olmaya devam ediyor. Yağışlardan sonra yollar kayganlaşıyor ve sürücüler araçların direksiyon hakimiyetini kaybediyorlar. Bu durum da trafik kazalarının gerçekleşmesine neden oluyor. Son olarak Kütahya’da bu nedenle bir trafik kazası meydana geldi. 2 aracın karıştığı trafik kazasında 2 kişinin yaralandığı ve araçlarda maddi hasar oluştuğu belirtildi.

2 YARALI VAR

Kütahya'da 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Kaza, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde meydana geldi.

İKİ ARAÇ ÇARPIŞTI!

Edinilen bilgiye göre, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Germiyan Kampüsü istikametine gitmekte olan 43 ABC 404 plakalı otomobil ile Vazo yönüne gitmekte olan ve plakası tespit edilemeyen otomobil, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda, orta refüje çıkarak çarpıştı. Kazada iki kişi yaralanırken, araçlarda maddi hasar oluştu.

YARALILAR TEDAVİ ALTINA ALINDI!

Yaralılar, ambulanslar Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Emniyet birimleri kazayla ilgili olarak soruşturma başlattılar. Soruşturma neticesine göre adli soruşturmaya gerek olup olmadığına karar verilecek. Kaza yapan taraflar şikayetçi olmazlar ise dosyanın kapatılması bekleniyor.