İzmir'de erkek arkadaşının bıçakladığı 15 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti!

İzmir’in Karabağlar ilçesinde 15 yaşındaki kız çocuğu erkek arkadaşı olduğu iddia edilen kişi tarafından defalarca bıçaklanması neticesinde hayatını kaybetti.
İzmir'de erkek arkadaşının bıçakladığı 15 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti!

İzmir’in Karabağlar ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. 15 yaşındaki bir kız çocuğu erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen kişi ile tartışmaya başladı. Bu tartışma büyüyünce şahıs yanındaki bıçağı çıkararak kız çocuğunu defalarca bıçakladı.

Yere yığılan kız çocuğunu görenler durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbar ettiler. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri olay yerinde geldiklerinde yaptıkları kontrolde kız çocuğunun hayatını kaybettiğini tespit ettiler.

ACIMASIZCA BIÇAKLADI

İzmir'in Karabağlar ilçesinde 15 yaşındaki bir kız çocuğu, erkek arkadaşı olduğu öne sürülen bir kişi tarafından defalarca bıçaklanması sonucu hayatını kaybetti. Cinayet şüphelisi, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olay akşam saatlerinde ilçeye bağlı Arap Hasan Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 15 yaşındaki H.Ç.Ç. ile erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen bir kişi tartışmaya başladı. Ardından defalarca bıçaklanan H.Ç.Ç., kanlar içerisinde yere yığıldı.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde genç kızın hayatını kaybettiği belirlendi. Cinayet şüphelisi ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Feci şekilde cinayete kurban giden 15 yaşındaki H.Ç.Ç.’nin cenazesi, savcı tarafından yapılan incelemenin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Olayla ilgili olarak geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı. Kız çocuğunu vahşice bıçaklayan şahsın kimliği, kaç yaşında olduğu henüz açıklanmadı. Soruşturma neticesinde cinayeti işleyen şahsın adliyeye sevki yapılacak.