İzmir'de 38 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı

İzmir’in Menemen ilçesinde 38 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs polislerden kaçmasına rağmen kıskıvrak yakalandı.
İzmir'de 38 yıl hapis cezası olan şahıs yakalandı

Türkiye’de son dönemlerde kesinleşmiş hapis cezaları olmasına rağmen kaçak durumunda olan şahısların yakalanmalarına devam ediliyor. Son olarak İzmir’in Menemen ilçesinde 38 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs yakayı ele verdi. Polisleri fark etmesi ile kaçan şahıs yaşanan kovalamacanın ardından yakalanarak gözaltına alındı. Sonrasında mahkemeye çıkarılan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

38 YIL CEZASI VARMIŞ!

İzmir'in Menemen ilçesinde, polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, çeşitli suçlardan kesinleşmiş 38 yıl 4 ay 23 gün hapis cezası ile aranan şüpheli kıskıvrak yakalandı.

ŞÜPHE İLE YAKALANDI

Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ilçede gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde, Asarlık İncirpınar Mahallesi'nde, şüphe üzerine B.K. adlı bir kişiyi durdurmak istedi.

DUR İHTARINA UYMADI KOVALAMACA BAŞLADI

Polisin 'dur' ihtarına uymayan şüpheli kaçmaya başlarken, kısa süre sonra polis ekipleri tarafından yakalandı. Yapılan Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgusunda B.K.'nin, çeşit suçlardan kesinleşmiş 38 yıl 4 ay 23 gün hapis cezası ile arandığı ortaya çıktı.

MAHKEME TUTUKLADI

Polis ekiplerince gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.