Eşi kaçan genç canına kıydı

S. K. evli ve bir çocuk babası genç, evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

ASAYİŞ 12.12.2021, 16:16 12.12.2021, 16:30

Eşi kaçan genç canına kıydı

S. K. evli ve bir çocuk babası genç, evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

ASAYİŞ 12.12.2021, 16:16 12.12.2021, 16:30
Eşi kaçan genç canına kıydı

Bugün saat 12.00 sıralarında Durak Mahallesi, Hoca Tahir Efendi Sokakta bulunan Orkun Apartmanında 3. katta ikamet eden S. K. (32) evinde kendini asarak intihar etti.

                                      Ölen S. K.

Yetiştirme yurtlarında büyüyen  S.K. 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği ve bir yaşında çocuğu olduğu öğrenildi.

S. K. yi intihara sürükleyen süreç yaklaşık bir ay önce eşinin G. isimli bir adamla kaçmasıyla başladı. Önce eşinin başına bir şey geldiğinden şüphelenip aramaya başlayan talihsiz gencin eşinin bir başka adamla kaçtığını öğrenmesi üzerine; 6 Aralık'ta ATV' de yayınlanan  "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına çıktığı ve burada eşine dönmesi  için çağrı da bulunduğu belirtildi.

Eşinin kaçması ile bunalıma giren S. K. nin yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği ve vedalaştığı öğrenildi.

Mesajı alan yakınlarının evine koşması ile talihsiz gencin cesedi ile karşılaştıkları, bunun üzerine polis  ve 112  ekiplerine haber verdikleri, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

 (SALİH KILINÇ/HABER)

Kaynak: UŞAK GÜNDEM
Yorumlar (12)
Turgut Özben 13 ay önce
Ah be güzel abim, değer miydi ?
So64 13 ay önce
Yazık ya. Allah rahmet etsin.
Müge Anlı’da izlemiştik,Nasılda çırpınıyordu çocuğu için ya.
Allah günahlarını afetsin.
Çok üzüldük ya.
Serra Adalet 13 ay önce
Evli bireylere ‘zina’ yasası gelmeli. Kadın çocuğu bıraktı, adamı terketti, parasını da aldı, ne olacak? Hayatına devam edecek. Adamı depresyona sürükledi adam da intihar etti. Cezası ne? Hiç. Çocuğunun, eşinin hayatını kararttı. Kadın ve kaçtığı adam (ve bunun gibi bir çokları) ceza almalı. Ayrıca bu kadına rahmetlinin maaşı bağlanacak! Neticede evli ‘dul’ statüsüne girecek, çocuğa bağlanan maaşı da alacak (çocuğu ona verirler). Artık adamla bu paralarla Yaşar! Böyle adalet mi olur?!
Onur Erçetin 13 ay önce
Bir ay önce değil on gün önce kaçtı
Murat Yilmaz 13 ay önce
Cok üzüldüm ya, keske yapmasaydi :(
Recep 13 ay önce
Bu kacan Esini Terkeden Kadinin Vicdani Rahatmi simdi..Bu Dunyada Obur dunyada Rahat olacakmi?.Olen kardesimizin mekani Cennet olsun
Hakan Polat 13 ay önce
Şu fani dünyada bir gün yüzü görmedi kim bilir yurtlar da nasıl ne şekilde büyüdü. Ancak yazık ki evladı da onun kaderini yaşayacak yurtlarda . Vebali olan lanet karısı ve lanet pideci Allah sizede gün yüzü göstermesin
Anonymous 13 ay önce
Naptin be ustam deger mi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın